Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell GNC kullanıcılarına özel olarak bedava 5 GB internet kampanyası sunmaktadır. İnsanların daha iyi internet üzerinden gezinti yapabilmeleri için Turkcell büyük oranlarda uygun fiyatlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar çerçevesi içerisinde kullanıcılar istemiş oldukları gibi kendilerine paket seçimi yapabilmektedir. Özellikle gece ve gündüz kampanyası olarak iki farklı avantajı kullanıcılarına sunmaktadır.

Bunlara benzerlik gösteren 5 GB bedava internette aynı olacak şekilde kullanıcılara hizmet vermektedir. İnternet ve sosyal medya hesapları üzerinden internet sıkıntısı olmadan doya doya gezebilmek için kendilerine Turkcell tarafından bedava 5 GB internet hakkı veriliyor. Kullanıcılar bedava 5 GB internet kampanyasına katılabilmeleri için kendilerinden istenilmekte olan bazı şartlar bulunmaktadır.

Bu şartları yerine getiren kullanıcılar istedikleri gibi 5 GB internet kampanyasından yararlanabilmektedirler. Bununla beraber sizlerde Turkcell operatörünü seçerek daha fazla Turkcell bedava internet paketlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Turkcell GNC Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell bedava 5 GB internet kampanyasından yararlanabilmeniz için GNC yani genç hat sahibi olmanız gerekiyor. Bu şartı yerine getiremeyenlerin kampanyaya katılma şansları bulunmuyor. Kullanıcılar kampanyaya katıldıktan sonra kendilerine gelen 5 GB bedava internet paketini akşam 22:00 ile 06:00 olmak üzere kullanabilmektedir. Bu kampanya kullanıcılara 31 Aralık 2018 tarihine kadar sunulmaktadır.Bu paketten yararlanabilmek için GNÇ Süper Paketi veya GNÇ Süper Yıllık paketlerine geçiş yapmanız gerekiyor. bu hatlara geçiş yaptığınızda otomatik olarak bedava 5 GB internet kazanabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Kampanyaya otomatik olarak katılım sağladığınız için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenize gerek yoktur.

GNÇ Gece 5 GB Kampanyası

Bu kampanyadan sadece GNÇ Turkcell’li müşterilerin faydalanabileceğini kesinlikle unutmayın. Bununla beraber bu kampanya sadece gece saatlerinde geçerlidir yani, 22:00-06.00 arası geçerli olan kampanyadan sadece kullanabileceğiniz 5GB ücretsiz internet hakkı bulunmaktadır. Turkcell GNÇ gece internet paketi kampanyası hakkında merak ettiklerinizi bizimle alt kısımdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.