Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Full Yeni Müşteri Paketi Kampanyası

Turkcell GNÇ Full Yeni Müşteri Paketi Kampanyası

Turkcell yeni GNÇ’li müşterilerine hazırladığı özel fırsatlarla dolu ve tatmin edici dakika, SMS ve internet kullanım hakkı olan tarifeleri ile Türkiye’ de ki birçok genç abonenin ilgisini çekiyor. Bu tarifeler genellikle internet yönü ağır basan, dakika ve mesajlaşma hakları da oldukça tatmin edici olan fırsatlardan oluşuyor. Genç abonelere yönelik olması sebebi ile internet kullanım hakkına ağırlık veren Türkiye devi firma bu hamlesi ile kendisine günden güne daha fazla genç kullanıcı kazandırıyor.

GNÇ Full paketi ile sizde tüm ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile karşılayabilecek ve bunu gerçekleştirirken de çok yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmayacaksınız. Sizde istediğiniz fırsatlarla dolu içerikte olan kampanyayı seçerek 4.5G hızında ve bol internetin keyfini sürmeye başlayın. Sizlerde Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

GNÇ Full Yeni Müşteri Paketin İçeriği Nedir?

GNÇ Full Paketi Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkı size sunulur. Hattınıza tanımlanan internetin 3 GB’ı sadece gece kullanabilirsiniz. Bu zengin içerikli tarife için ödemeniz gereken tutar 12 aylık taahhüt yaptığınız zaman yalnızca 39 TL’dir. Aksi takdirde ödemenizde gereken tutar 49 TL’dir. Bunlara ek olarak 12 ay boyun +2 GB hediye internet hattınıza tanımlanır. BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internet, Turkcell TV+ de kullanılmak üzere 5 GB internet, Fizy uygulamasında kendi internetinizden eksilmeden kullanım hakkı ve lifebox’ ta 5 GB kullanım hakkı da yararlanabileceğiniz fırsatlar sunulur.

Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “GNC FULL” yazıp kısa mesaj atarak geçiş yapabilirsiniz. Turkcell mağazalarını da gidip başvuruda bulunarak da katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL GNC STAR” yazıp 2222’ye mesaj göndererek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

Kalan Sorgulama 2200’ a  “KALAN“ yazıp kısa mesaj atarak kalan paket tutarınızı öğrenebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerine telefon ederek de öğrenebilirsiniz. Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir? 25 yaşın altında ve GNÇ’ li yeni abone olmanız şartı aranmaktadır. Detaylar

  1. 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  2. Kullanmadığınız paket içeriği gelecek aylara devredilmez ve silinir.
  3. Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman Turkcell tarafından kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.