Bedava İnternet

Turkcell Hazır Kart İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına ilk olarak hoş geldiniz. Türkiye de bulunan iletişim operatörlerinin en iyisi elbette Turkcell. Sunduğu hizmet ve ürünlerin arkasında duran Turkcell müşterilerine karşı oldukça anlayışlı davranıyor. Piyasada aynı içeriğe sahip aket ve tarifeleri Turkcell sayesinde çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bunun yanında çekim gücü oldukça yüksek olan Turkcell satın aldığınız hizmet ve ürünlerde size beklentilerin üzerin de verdiğiniz paraya miliyle değecek şekilde hizmet vermektedir. Dağda bayırda her nereye giderseniz gidin size Turkcell yeter. Bugün sizlere Turkcell hazır kart aylık internet paketleri konusunda bilgi vereceğiz. İlgili kampanyalara online başvuru yapmak için Turkcell resmi sitesine ve müşteri temsilcinizle başvuru yapmak için herhangi bir Turkcell bayi ve satış noktalarına gidebilirisiniz.

4.5G Sayesinde 4.5G İnternet Kampanyası

4.5G kullanım hızının hayatımıza girmesiyle birlikte birçok operatör şirketi bu konuda kampanya düzenledi. Ancak sizlere bu kampanyaların en avantajlı ve bol internetli olanının Turkcell tarafından çıkarıldığına kefil olabiliriz. Şimdi kampanya detaylarına geçelim. Kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli. Kampanyaya katılmak için uzun uzadıya mesaj göndermek veya başvuru formu doldurmak yok. 4.5G hattını Turkcell’den satın alan ve mevcut mobil cihazı 4.5G kullanım özelliklerine uyumlu olan tüm Turkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanacak. Kampanya satın almanızdan sonra otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 4.5GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterli.

Turkcell’den 10 GB Bedava İnternet!

Turkcell yine sektörde birinci olduğunu kanıtlar nitelikte bir kampanya ile karşımızda. Ciddi anlamda Turkcell müşterisi olmak avantajlı bir seçim. Sizleri de bu avantajlar dolu dünyadan faydalanmak amacıyla Turkcell bayi ve satış noktalarına bekliyoruz.  Kampanyadan yararlanmak için 4.5G uyumlu bir hatta ve ses hattına sahip olmanız gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp bir karakter boşluk bırakıp ilgili promosyon numarasını ekleyip 2222’ye mesaj atmanız gerekmektedir. Hediye verilen 10 GB 6 ay süresince geçerli olup kullanım hakkınız bittiğinde mevcut tarifenizden ücretlendirileceksiniz. Kampanyanın iptal edilebilmesi için Turkcell çağrı merkezinden destek alınmalıdır. Turkcell bedava internet yazımızda da bunun gibi bir çok kampanyaya ve ücretsiz hediyeye yer verdik, bakmak istermisin?

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.