Bedava İnternet

Turkcell Hediye 10 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye 10 GB Nasıl Yapılır?

İnternette geçirilen vaktin oldukça fazla olduğu bu dönemde, paketleri tükenen kullanıcıların hemen ek paket ya da hediye internet arayışı içerisine girdiği görülebiliyor. Turkcell de kullanıcılarına gereken imkanları sunarken; farklı internet kampanyalarını kullanıcılarına sunarak onları desteklemektedir.

Araştırmaya giren kullanıcıların 3 GB’a kadar olan internet kampanyalarıyla sık sık karşılaşmaları durumu muhtemel olsa da Turkcell hizmetlerinden yararlanma esnasında 10 GB hediye internet kazanma şansı da ortaya çıkmaktadır. Turkcell hediye 10 GB nasıl yapılır biçimindeki sorular da cevabını bu yazıda bulacaktır.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından dağıtılan hediye SIM kartlar içerisinde promosyon kodları yer almaktadır. Bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen tüm Turkcell kullanıcılarının SIM kart üzerinde yer alan bu promosyon şifresine gereksinim duymaları söylenebilecektir. SIM kart değişimi işlemlerini gerçekleştiren müşterilerin de bu kampanyadan yararlanabilmeleri söz konusudur. Kart değişikliği yaptıkları işlem sonrasında da 1 ay içerisinde var olan promosyon kodlarını kısa mesaj halinde göndermeleri durumunda bu imkanlardan yararlanabileceklerdir.

Turkcell tarafından dağıtılan SIM kart içerisindeki şifre ile beraber 10 GB hediye internet sunulabilmektedir. 10 GB internet desteğinden faydalanmak isteyen kullanıcıların SIM kartlarının 4.5G uyumlu olması ve kullanıcıların ses hattına da sahip olmaları gerekmektedir. Bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır. Hediye verilen 10 GB değerindeki internetin kullanım süresi ise 6 ay olarak belirlenmiştir. 6 ay sonrasında tüketilemeyen bu hediye internet; bir sonraki ay içerisinde kullanılmayacaktır. Kota aşılması durumu da sabit ücret üzerinden fiyatlandırılması söz konusudur. Bu hediye kampanyası içerisinde yer alan GB’lar; kişisel hatlar için geçerlidir.

Turkcell 10 GB hediye kampanyasından birden fazla defa faydalanabilmek söz konusudur. Ancak bir promosyon kodu ile sadece bir defalığına işlem yapılabilmektedir. Turkcell 10 GB internet kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin ENHIZLI boşluk promosyon kodunu girerek; 2222’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell 2 GB hediye internet kampanyasını tüm kullanıcılarına sunuyor. Turkcell tarafından sunulan bu internet paketinden yararlanmak için BİP uygulamasını mobil cihazlara entegre etmek gerekiyor. BIP uygulaması içerisinde Enflasyon ve Mücadele Kanalı seçeneği kapsamında hediye internetten yararlanmak söz konusu olabiliyor. Bu seçenek içerisinde bulunan Hediye 2 GB olanağından yararlanmak adına 45 TL ve üzerinde bir paketi kullanmak yeterli olacaktır. Hatta yapılan TL yüklemeleri bu konuda baz alınmayacak, sadece alınacak olan paketler değerlendirilmeye alınacaktır.

Ancak bu konudaki en önemli husus paket yüklemesi gerçekleştirilmeden önce BIP uygulamasından bu seçeneği tercih etmek olacaktır. Turkcell uygulaması üzerinden bir kez bu işlem yapıldığı takdirde kampanyanın sürerlilik halinde her paket yenilendiğinde 2 GB bedava internet SIM karta tanımlanacaktır. Ancak yapılacak olan TL yüklemeleri bu kampanya dahilinde sayılmamaktadır. Hediye paketlerin aşımı halinde de standart ücret tarifesi gündeme gelebilmektedir.

Turkcell tarafından sunulan hediye 2 GB kampanyası 18 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan tüm hat sahibi olan kişiler yararlanabilecektir. Elde edilen 2 GB internet paketlerinin yurtiçi kullanımda devreye girebilmektedir. Bu 2 GB BIP hediye 2 GB internet paketinden yararlanacak olan kullanıcıların, kalan kullanım verileri hakkında bilgi sahibi olmaları da söz konusudur.

Her yöne yurtiçi kullanım hakkını sağlayan Turkcell; tüm müşterilerinin gerekli talepleri gerçekleştirmeleri halinde bu kampanya olanağından yararlanabilmeleri durumu da sürekli olarak ortaya çıkabilecek olan bir etkendir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Doğan dedi ki:

    Bu uygulamayı çok beğendim

  2. Derya dedi ki:

    Turkcell seni seviyoruz