Bedava İnternet

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

Her gün sınırsız internet paketlerinden yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, birbirinden kazançlı kampanyaları araştırıp bu kampanyalardan yararlanıyor. Gün içerisinde sınırsız internet keyfi yaşamak isteyenler için Turkcell her gün 1 GB bedava internet fırsatı kazanmak oldukça kolaydır. Turkcell Hediye Havuzu uygulamasından kazandığınız internet paketlerini hem kendiniz kullanabilir hem de arkadaşlarınızın kullanabilmesi için onlara hediye edebilirsiniz. Tek başınıza eğlenmek yerine arkadaşlarınız ile bedava internet keyfi sürebilirsiniz. Birlikte oynamaktan zevk aldığınız mobil oyunlarda herhangi bir aksilik yaşamadan rahatlıkla internetinizi kullanabilirsiniz. Turkcell bireysel mobil sesten yararlananlar bu tarifeden yararlanabileceğinden tarifenizin ne olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Tarifenizin Turkcell bireysel mobil ses olduğundan emin olmanızın ardından Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız ve butonlarda yer alan Hediye Havuzuna girmeniz gerekmektedir. 1GB hediye kampanyaları yalnızca bir gün kullanılacağından, uzun süreli kullanımlar için farklı tarife ya da paketlerin kullanılması daha doğru olacaktır.

Kazandığınız hediyeleri istediğiniz günlerde kullanabilmeniz mümkündür. Ancak, bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilme şansınız vardır. Turkcell her gün 1 GB Bedava internet fırsatı ile internet fırsatları bitmiyor. Birçok 1Gb hediye kazanma yöntemi bulunmaktadır.

Turkcell 1 GB İnternet Kampanyaları

Faturalı ve faturasız Turkcell kullanıcılarının yararlanabileceği bir diğer 1GB hediye internet kampanyası da Kim 1 GB Bedava İnternet İster kampanyasıdır. Paketi kullanabilmek için yalnızca BİP uygulamasına ihtiyacınız vardır. Kullanıcılar için özel olarak düzenlenen bölümden, Turkcell İnternet Paket Ödülü Bilgi Yarışması’na giriş yapmanız gerekmektedir. Kolay adımlar ile bu yarışma sayesinde internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit yöntemlerdir. Yarışmada karşınıza 15 farklı soru çıkacaktır. Farklı farklı aşamalar ile farklı soruları dikkatlice cevaplamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan 15 farklı soruyu doğru bir şekilde cevaplamanızın ardından 1 GB bedava internetinizi alabilirsiniz. Turkcell her gün 1 GB bedava internet fırsatı elde etmek isteyen abonelerin her gün soruları cevaplayarak ödüllerini kazanabilmesi yeterlidir.

Turkcell ile Her Gün İnternet Fırsatı

Turkcell faturalı GNC tarifelerini kullanan aboneler için her gün 1 GB kazanmak çok kolay! 2020 yılının son gününe kadar geçerli olan bu internet fırsatında abonelerin kullanımı için 22.00 ve 06.00 saatleri aralığında kendilerine 1 GB internet kullanımı tanımlanmaktadır. Gece kuşu öğrenciler için özellikle hazırlana kampanyanın kullanılabilmesi için GNC Eko yıllık paketlerine abone olabilirsiniz. Kampanyanın iptal edilmemesi durumunda her gece düzenli olarak aynı saatler arasında 1 GB internet kazanmaya devam edeceksiniz. Kampanyanın bitmesinin ardından kendi internetinize geçeceksinizdir. Turkcell her gün 1 GB bedava internet fırsatı arayan gençler için her gece 1 GB internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için GNC GECE 1 GB yazarak 2200’a SMS gönderilmesi yeterlidir. Paket kısa süre içerisinde hattınıza tanımlanacağından, hızlı bir şekilde bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Haftalık İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell’in abonelerine yenilikçi fırsatlar sunduğunu her kullanıcısı bilmektedir. Her gün farklı farklı kampanyalar ile müşteri memnuniyetini yükselten Turkcell, haftalık internet paketleri ile de bedava internet vermeye devam etmektedir. Hediye internet paketlerini kullanıcılar kendileri kullanabildiği gibi arkadaşlarına da hediye edebilmektedir. Haftalık 15 TL karşılığında arkadaşlarına hediye etmek için Hediye Haftalık 1 GB paketinden yararlanabilirsiniz. Turkcell her gün 1 GB bedava internet fırsatı ya da haftalık bedava internetlerden yararlanabilmek için Turkcell uygulamalarını, müşteri hizmetlerini veya web sitesini kullanabilirsiniz. Turkcell.com.tr adresi üzerinden güncel internet kampanyalarını takip edebilir ya da size özel Turkcell uygulamaları ile kullandığınız tarifelere uygun paketler elde edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. ozlem dedi ki:

  Harika bır uygulama

 2. Mehmet dedi ki:

  Elinize emeğinize sağlık süper Turkcell bedava internet

 3. Ramazan dedi ki:

  Turkcell her gün bedava İnternet harika

 4. Muhammet dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama yapanın eler sağ olsun

 5. Osman dedi ki:

  Cok güzel uygulama herkese tavsiye ederim

 6. Özlem dedi ki:

  Turkcell tskederimcokgüzeluygulama

 7. Duran dedi ki:

  Güzel uygulama kampanyalar şahane turkcell bedava internet

 8. Emine dedi ki:

  Çok iyi çok beğendim

 9. Sevgi dedi ki:

  Harika bi uygulama

 10. Tulay dedi ki:

  Güzel kampanya bedava internet Turkcell

 11. Recep durmaz dedi ki:

  Olumlu güzel bir uygulama her gün bedava internet

 12. Çağrı Utlu dedi ki:

  Güzel uygulama

 13. Ayşe taş dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama iyki indirdim

 14. Ayşe taş dedi ki:

  Bu uygulamayı çok beyendim iyki yapmışlar

 15. Emin dedi ki:

  Çok guzel bir progqram

 16. Murat dedi ki:

  Turkcell her gün ücretsiz internet