Bedava İnternet

Turkcell Kaç GB Bedava İnternet Veriliyor?

Turkcell Kaç GB Bedava İnternet Veriliyor?

Turkcell Kaç GB Bedava İnternet Veriliyor?

Artık her mobil operatör, müşterilerinin memnuniyeti için özel geliştirdikleri kampanyalar ve paketlerle birlikte bedava internet hakkı sunuyor. Faturalı ya da fatırasız olun farketmez. Mutlaka size özel kampanyalar, kazanacağınız GB’lar vardır. Genellikle müşterilerini internetsiz bırakmayan aperatörlerden biri de Turkcell… Bu konuda oldukça bonkör olduklarını söyleyebilirim. Hangi paketi kullanıyorsanız kullanın her ay mutlaka bir ya da iki kere bedava GB kazanmış oluyorsunuz. Ya da yeni bir uygulamaya katıldığınızda, bedava internet kazanıyorsunuz. Şimdi Turkcell’in size sunduğu bu harika fırsatları ayrıntılı olarak inceleyelim. İlk önce Turkcell Platinum’un avantajlarından başlayalım.

Turkcell Platinum

Oldukça özel pakettir. Turkcell’in sunabileceği bütün hizmetlerin hepsi bu paketin içinde toplanmış ve size sunulmuş. Bedava müzikten televizyon  izlemeye, dergi okumaya kadar her şey bedava. Kampanya dahilinde bulunan GB’larınızdan harcamadan hem de… Araç kiralayabiliyor, vale, özel şoför ve tekne hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Oldukça iyi değil mi? Müşterilerini en çok memnun eden kısıma geldik sıra… Doğum gününüzde yüzünüzü güldürmek ve unutulmadığınızı göstermek adına size 24 saat içinde kullanma şartı koşan bedava 1 GB internet veriyor. Siz de doğum gününüz boyunca sevdiklerinizle en güzel anlarınızı paylaşmanın tadını çıkarıyorsunuz. Bu kampanya faturalı hatlar için geçerlidir.

Turkcell Yaani

Logosu nazar boncuğunu andıran yeni, yerli arama moturudur. Turkcell’in özel geliştirdiği bu arama motorunun aslında Google’dan pek bir farkı yok. Bir şarkı veya sanatçı ismi arattığınızda doğrudan Fizy’de bulunan bilgiler karşınıza çıkıyor. Sadece müzik değil fotoğraf, kitap, dergi, merak ettiğiniz kavramlar, bir restaurantın ya da bir kafenin yol tarifi… Aklınıza ne geliyorsa her şeyi aratabiliyorsunuz. Bununla birlikte size bedava 1 ve 2 GB veriyor. Bedava internet fırsatından yararlanmak için Google Play veya App Store’dan bu uygulamayı indirmek… Bedava GB’lar kullanılmaya hazır!

GNÇ Çatlat Kampanyası

Sosyal medyada mutlaka karşınıza bir altın yumurta fotoğrafı çıkmıştır. 8 GB’a kadar bedava internet fırsatı tarzında bir görsel… Bu yumurtayı çatlattığınızda bedava GB’lar çıkıyor. Hattınızın faturalı ya da faturasız olması hiçbir şeyi değiştirmez. GNÇ’liyseniz hemen bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Henüz GNÇ’li değilseniz hemen katılabilirsiniz. Fakat 26 yaş ve onun altı olmanız şartıyla… Hemen GNÇ’li olun, fırsatlar elinizden uçup gitmesin. Ayrıca bu yumurtaları haftada 2 defa çatlatabilirsiniz.

Dijital Operatör

Tüm Turkcell’liler bu uygulamayı kullanmadan dakikalarının, arama haklarının ve internetinin ne kadar kaldığını öğrenemiyor. Aynı diğer operatörlerdeki farklı uygulamalarda olduğu gibi Turkcell’de de Dijital Operatör uygulaması ve fazlası var. Bu uygulama sayesinde faturanızı inceleyebilir, kolayca ödeme yapabilirsiniz, özel cihazları ve uygulama paketlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca Asistan ile merak ettiklerinize cevap buluyor, çağrı merkezine başvurmadan bir çok sorunu bu uygulamadan çözüyorsunuz. Salla Kazan ile de bedava internet sahibi olabiliyorsunuz. Sürpriz rakamlarda GB kazanma şansı sizin!

Faturasız Hattan Faturalı Hatta

Turkcell kullanıcıysanız ve faturasız tarife ile tanışıp sonradan faturalıya geçmek istiyorsanız sizi harika şeyler bekliyor. Herhangi bir faturalı tarifeye geçtiğiniz de bedava GB’lar anında sizinle. Hatta faturalıya geçenler için Turkcell özel bir kampanya hazırlamış. “12 ay boyunca 2 GB bedava internet” faturalıya geçtiğiniz an hizmetinizde!

Turkcell size anlatırım kampanyaları ve daha fazlasını size sunuyor ve sunmaya devam ediyor. Bedava GB konusunda oldukça iddialılar. Gelecekteki ve şimdiki müşterilerini nasıl memnun etmesi gerektiğini iyi biliyorlar. Her operatörün yaptığı gibi size kampanyalara göre en uygun rakamda internet veriyor. Diğerlerinden farkı her kampanyasında mutlaka bir bedava GB içermesi. Bu da Turkcell’i dokunulmaz yapıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Çağrı Utlu dedi ki:

  Teşekkür ederim Turkcell kaç gb bedava internet verir yazınız muhtesem olmuş çok faydası oldu

 2. Azra duruk dedi ki:

  Ben uygulamayi yeni indirdim harika

 3. Çağrı dedi ki:

  Muhtesem harika tesekkür turkcell

 4. Ayşe taş dedi ki:

  Çok iyi çok beyendim

 5. Yahya Raşvani dedi ki:

  çok iyi

 6. Yahya Raşvani dedi ki:

  Harika uygulama

 7. Mert dedi ki:

  Çok güzel uygulama tesekkürler

 8. Ali dedi ki:

  İNTERNET Turkcell kaç gb internet veriyor gerçekten bedava internet olarak bol bol dağıtıyor seviyorum Turkcell i

 9. Rabia dedi ki:

  Teşekkürler turkcell

 10. Eda kale dedi ki:

  Cok iyi Turkcell kaç gb bedava internet verdiğini öğrenmem iyi oldu işime yarar

 11. Aydın çelik dedi ki:

  İntemet kazanacagım

 12. Mustafa dedi ki:

  Çok iyi

 13. Halil dedi ki:

  Güzel uygulama