Bedava İnternet

Turkcell Kim 1GB İster Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kim 1GB İster Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB ister Yarışmasıyla birlikte bütün Turkcell kullanıcılar bedava internet kazanabiliyor.Televizyon ekranlarında sunulmakta olan ve kullanıcılar tarafından en çok sevilen Kim Milyoner Olmak İster yarışması oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip durumdadır. Her hafta düzenli olarak yayınlanan programda belirli cevaplar niteliğinde kullanıcılara para ödülleri vermektedir. Bugün ise sizlere merak ettiğiniz konu olan Turkcell Kim 1GB ister bedava internet kampanyasından nasıl hediye internet paketleri kazanabileceğinizi öğreteceğiz ve böylelikle sizlerde yeni internet paketlerine sahip olabileceksiniz.

Henüz daha kimse bu büyük ödülün hepsini almayı başaramamış olsa da reytingleri kasıp kavuracak niteliğinde devam etmektedir. Turkcell firması da sürekli olarak farklı amaçlar peşinde ilerleyişini sürdürmektedir. İşte 2018 yılında Turkcell operatöründen verilen Turkcell bedava internet paketlerini kazanmak bu kadar kolay. Kullanıcılarına daha iyi hizmetler vermek için kendini geliştirmekte olan Turkcell bu programdan esinlenerek yeni bir kampanya başlatmış bulunmaktadır. Yayınlanmış olan bu uygulama sayesinde kullanıcılar bedava 1 GB kazanma şansını elde edebilmektedirler.

Turkcell Kim 1 GB İster Yarışmasına Katılma Koşulları

Turkcell Kim 1GB İster  bedava internet kampanyasından faydalanabilmek ve yarışmaya katılabilmek için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Daha sonrasında indirmiş olduğunuz BİP uygulaması sayesinde Kim 1 GB İster kanalına abone olmanız gerekiyor. Kanala abone olduktan sonra program 3 farklı ana kategoriden oluşacak şekilde sizlere hizmet verecektir. Bu üç kategori içerisinde sizlere toplamda 15 soru sunulacaktır.

Birinci 5 soruluk aşamada bütün soruları cevapladığınızda hesabınıza 250 MB mobil veri hakkı tanınıyor. Bunu kabul ederseniz yarışmadan çekilerek hesabınıza kazanmış olduğunuz tutarı almaktasınız. İkinci 5 soruluk aşamada ise 500 MB hak tanınıyor. Tekrardan kabul ederseniz geri çekilmeniz gerekiyor. Devam etmek isterseniz diğer 5 soru ile karşılaşırsınız. Bunu da tamamladıktan sonra hesabınıza 1 GB internet hakkı tanımlanmış oluyor.

Turkcell Kim 1 GB İster Yarışma Hilesi Var Mı?

2018 yılında genellikle Turkcell Kim 1 GB İster yarışmasına katılan birçok Turkcell abonesi tarafından sorulardan biri olan Turkcell Kim 1 GB İster Yarışma hilesi sorusunun cevabı hayırdır. Çünkü bu yarışma sistem tarafından düzenli olarak kontrollü bir şekilde herkese otomatik olarak sunulduğundan dolayı herhangi bir hilesi yok. Turkcell Kim 1 GB İster yarışmasında merak ettiğiniz konular varsa bunları bizimle alt kısımdan paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.