Bedava İnternet

Turkcell Numara Taşıma 8 GB Bedava İnternet

Turkcell Numara Taşıma 8 GB Bedava İnternet

Turkcell numara taşıma ile 8 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Bildiğiniz üzere Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen, en çok çeken operatörlerinden biridir. Turkcell’de durum böyle olurken fırsatların da çok iyi olması beklenir. Turkcell hem kullanıcılarına hem de potansiyel kullanıcılarına eşsiz fırsatlar sunmakta sınır tanımıyor. Fırsatlarından bir tanesi de yeni gelen müşterilerine yaptığı hoş geldin sürprizidir. Turkcell numarasını yeni taşıyanlara ya da yeni numara satın alan kullanıcılarına 8 GB bedava internet vermektedir. Ancak burada ince bir detay vardır. Numarayı ilk kez taşıyor olmak gereklidir. Aksi halde kişinin bu fırsattan yararlanması mümkün değildir. 8 GB internet toplu halde bir kerede numaraya tanımlanmamaktadır. 4 ay boyunca her ay 2 GB bedava internet verilmektedir. Eğer numaranızı taşıyacaksanız bu taşıma işlemini kendinizin yapması gerekmektedir. Eğer kullanmakta olduğunuz numara size ait değil de bir yakınınıza ait ise siz yerine bu kişi Turkcell bayiisine başvuru yapmalıdır.

Turkcell bedava 8 GB internet fırsatına sahip olabilmek için yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız Turkcell müşteri hizmetlerinden ya da en yakın Turkcell bayisinden bilgi alabilirsiniz. Eğer numara taşıma başvurusu yaptıysanız ve numara taşımanızda herhangi bir aksilik çıkmadıysa işlemlerinizin tamamlanma süresi yaklaşık 5 iş günü sürecektir. Bu süre kimi zaman daha kısa olmaktadır.  Eğer bedava 8 gb internete sahip olmak istiyor fakat Turkcell şubesine gidecek kadar da boş vaktinizin olduğunu düşünmüyorsanız bu işlemleri online olarak yapabilirsiniz. Turkcell resmi web sitesine giriş yaparak numara taşıma başvuru formunu doldurabilir, paketinizi seçebilirsiniz. Numara taşıma işleminiz onaylandığı durumunda yeni hattınız tarafınıza kargo ile ulaştırılacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell bedava internet fırsatları arasında pek çok alternatif vardır. Bu alternatifler arasında en çok tercih edilenlerden biri de Paycell uygulamasıdır. Telefonunuza indireceğiniz Paycell uygulaması üzerinden eğer telefon faturanızı öderseniz bir kereliğe mahsus 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmek için kullanıcıların yapması gereken şey FATURA yazıp 5955 e kısa mesaj göndermektir. Turkcell’de bedava internetkazanmanın bir diğer yolu ise BİP uygulamasıdır. Turkcell kullanıcıları telefonlarına indirecek BİP uygulaması sayesinde keşfet bölümünden hem çeşit çeşit oyunlar oynayabilir hem de oyun oynarken çeşitli hediyeler kazanabilir. Burada bulunan Kim 1 GB İster yarışmasına katılacak yarışmalar hem eğlenecek hem de bedava internet kazanabilecektir. Bir diğer alternatif ise Turkcell’in arama motoru olan Yaani’dir. Yaani’de 10 gün içerisinde en az 20 arama yapanlar 1 GB internet kazanabilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Fırsatları

Her zaman internet bitmiyor, çoğu zaman paketimizdeki dakikalar da aniden bitebiliyor. Turkcell bedava dakika fırsatları bakımından oldukça bol alternatiflidir. Turkcell’de bedava dakika kazanmanın bir yolu SURPRIZ yazıp 2222 ye kısa mesaj göndermektir. Burada hediyenin tam olarak ne olduğu belli değildir. Kişinin şansına bağlı olarak dakika da gelebilir internet de. Bu fırsatın bir diğer şekli ise FIRSAT yazıp yine 2222 ye SMS göndermektir. Burada da yine hediyenin ne olduğu belli değildir. Dakika, internet, SMS hediyesi gelebilir. Bir diğer fırsat ise bedava 1000 dakika kazanmaktır. Bu fırsattan yararlanabilmek için faturasız hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. Ayrıca Turkcell’de bedava dakika kazanmanın bir diğer yolu ise Salla Kazan uygulamasıdır. Salla Kazan uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek her hafta çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Ancak burada da yine dakika kazanacağınızın garantisi yoktur. Dakika olabileceği gibi internet de kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.