Bedava İnternet

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları ile ücretsiz GB kazanmak artık çok daha kolay! Her sene olduğu gibi bu yıl da Turkcell öğrenciler için bedava internetfırsatları sunmaya devam ediyor. 2020 yılın ilk ayında, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için kampanyalar sunmaya başlayan Turkcell, bu kampanyalardan yararlanmak isteyen abonelerinden herhangi bir ücret tahsis etmemektedir. Bedava internet kampanyalarına dahil olup, kolayca internet kullanmak isteyen faturalı abonelerin artık sürekli ek paket almasına gerek kalmıyor. Herhangi bir ek paket almadan ya da faturalarına ek hizmet bedeli yansıtmadan herkes bedava internet paketlerini kullanabilir. Son yıllarda çıkarttığı Bip, Salla Kazan, Hesabım, Sim, Hediye Havuzu, Dergilik ve Dijital Operatör uygulamaları üzerinden hediyelerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bazı durumlarda, geçmiş yıllara ait internet paketleri ya da tarifeler kullanıma devam edebilse de, 2020 yılı ile birlikte paket ve tarifelerine dahil edilen bedava internet paketlerini kullanmak daha akıllıca olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konusu ise daha önceden internet paketlerinden yararlanıp yararlanmadığınızdır. Eğer böyle bir durum söz konusu ise deneme yanılma yöntemi ile kolayca hangi paketlerden yararlandığınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell öğrenciler için bedava internet seçeneklerinin kullanımı genellikle tek bir defaya mahsus şekilde hazırlanmıştır. Bu kampanyalardan bir kez yararlanılması halinde tekrar aynı paketlerin kullanılması mümkün olmayacaktır. 2020 yılına girmemiz ile birlikte başlayan ilk kampanya, yeni müşteriler için sunulan 8 GB bedava internet kampanyasıdır. Yeni gelen aboneler için hazırlanan fırsatta, Turkcell’in web sitesi üzerinden hat taşıma ya da yeni hat talebinde bulunarak kolayca yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Yeni yıl ile birlikte fırsatları içerisine dahil ettiği bir diğer kampanya ise Hediye Havuzu’dur. Bu kampanya ile günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hediye Havuzu kampanyasının Turkcell fırsatları arasına katılması şerefine tüm aboneler için 1 GB bedava internet sunulmuştur. Kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye Havuzu bölümüne girerek ilk sekmede yer alan 1 GB Hediye yazısına dokunmaktır. Kampanyadan yararlanmak ve Turkcell öğrenciler için bedava internet kazanmak isteyen arkadaşlarınıza da hediye edebilme şansınız bulunmaktadır.

Bedava internet kazanmak isteyen birçok abone, bunu hangi uygulama üzerinden yapacağını öğrenmek istemektedir. Turkcell’de internet kazanmak için en çok kullanılan yöntemlerden biri de Salla Kazan yöntemidir. Eski adıyla Hesabım olarak bilinen Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan, Turkcell öğrenciler için bedava internetkazanma yollarından en ideal olanıdır. Salla Kazan yöntemi ile her hafta kolayca bedava internet kazanabilir ve bunu bir hafta ya da bir gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz.

Turkcell GNC ve BİP Uygulaması Bedava İnternet

2018 yılında kullanıma sunulan Yaani Arama Motoru uygulamasının birçok kullanıcıya erişmesinin ardından GNC ve BİP zirveyi yakaladı. GNC uygulaması, genellikle öğrencilerin kullandığı bir uygulamadır. Bu uygulamayı telefonunuza yüklemeniz ve Çatlak menüsünde yer alan yumurtaları kırmanız çeşitli hediyeler kazanmanızı sağlayacaktır. Bu yöntemden ise yalnızca haftada iki defa yararlanabilmek mümkündür. Ancak, son dönemlerde en çok fırsat sunan uygulaması ise BİP’tir. Mesajlaşmadan internete birçok fırsat ile Turkcell abonelerinin hayatına girmiştir. Uygulamayı kullanan abonelerin, BİP uygulamasına başka kişileri de davet etmesi üzerine Turkcell bu kişilere 1 GB internet hediye etmektedir. Bunun beraberinde ise Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyenler için ek olarak Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası da sunulmuştur. Kampanyada yapılması gereken tek şey, en yakın noktalarda GB toplamaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Sinan dedi ki:

  Güzel bir uygulama öğrenciler için bedava internet

 2. Ali eltin dedi ki:

  Harika

 3. Faruk dedi ki:

  İyi güzel uygulama bedava İnternet

 4. Samet SARAC dedi ki:

  Çok sağol Turkcell öğrenciler için bedava internet harika

 5. Emre dedi ki:

  Turksel harika

 6. Efe dedi ki:

  Güzel kampanya

 7. Bulent dedi ki:

  Supersin turkcell bedava internet kampanyaların harika

 8. Baki dedi ki:

  Çok iyi bir uygulama

 9. bilal dedi ki:

  Cok iyi bayıldım muhteşem bedava internet Turkcell

 10. Erkan kınağ dedi ki:

  Çok teşekkür ederim turkcell bedava internet için 🙏

 11. Salihcan yasam dedi ki:

  Güzel bir uygulama turkcell i seviyorum turkcell bedava internet olayında harika

 12. Berivan dedi ki:

  Cok guzel bir uygulama olmus tesekkurler

 13. Gurbet dedi ki:

  Güzel bir uygulama…