Bedava İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Paketi

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Paketi

Turkcell, müşterilerini otomatik ödeme yoluyla ödeme yapmaya teşvik etmek için otomatik ödeme yöntemine geçen kişilere aylık 2GB cepten internet hediye ediyor. Sizlerde Turkcell’in 2GB hediye internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet kampanyasına katılarak bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Fatura ödemelerinin gecikmemesi ve düzeni ödenmesi adına güzel bir sistem olan otomatik ödeme sistemi, kullanıcıların fatura takip etme ve geç fatura ödeme sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

Turkcell de kullanıcılarını otomatik fatura ödeme sistemine teşvik ediyor. Bu kapsamda 30 Eylül 2018 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı veren herkes, ilk otomatik fatura ödemesinin yapıldığı dönemde ücretsiz 2GB internet hakkına sahip olacak. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS işlemi yapmaya gerek yok. Sistem tarafından ödeme yöntemini otomatik ödeme yöntemi olarak belirleyen ve ilk ödemeyi gerçekleştiren kullanıcılara bu hediye otomatik olarak tanımlanıyor. Turkcell otomatik ödeme talimatı hediye internet kampanyası ile beraber birçok Turkcell kullanıcı 30 Eylül 2018 tarihine kadar bedava internet paketlerini kullanabilmektedir. Turkcell’den daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız bizleri takip edin.

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında her kullanıcı hediye 2GB internet kampanyasından sadece 1 kere yararlanabilir. Ayrıca kampanyanın aylık kotası 150.000 kişidir. Yani bu kampanyadan 1 ay içerisinde maximum 150.000 kişi yararlanabilir. Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet kampanyasında maalesef ki bir limit bulunmaktadır. Diğer üyeler ise kampanyanın haklarından yararlanamaz.

Kampanyaya dahil olmak için Turkcell faturalı müşterisi olmanız ve 30 Eylül 2018 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekir. Kampanya kapsamında kazandığınız 2GB internet hediyesini sadece yurtiçi kullanımlarda kullanabilirsiniz. Paketin limiti veya tarihi bitince eğer farklı bir internet paketi sahibi değilseniz internet kullanımlarınız kendi standart tarifeniz üzerinden hesaplanır. Kullanıcılar bu kapsamda kazandıkları hediye internetleri herhangi bir üçüncü kişiye devredemez. Ayrıca paket süresi boyunca kullanmadığınız internetler bir sonraki döneme devretmez, silinir.

Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyasının sadece Turkcell kullanıcılarına özel olduğunu ve toplam internet kullanım limitinin sadece 2GB olduğunu unutmayınız. Turkcell 2 GB hediye internet kampanyasından ayda sadece 150.000 kişi faydalanabilirken son katılım tarihi ise yakın bir süre olan 30 Eylül 2018 tarihidir.

Kampanya süresi boyunca otomatik ödeme talimatı verip hediyenizi aldıktan sonra aynı işlemi bir kez daha tekrarlamanız sonucunda yeni bir hediye kazanamazsınız. Her Turkcell faturalı hat kullanıcısı kampanyadan 1 kere yararlanabilir. Hediye 2 GB internet hakkının kullanım süresi 30gündür. 30 gün içerisinde internet paketinizi bitirmediyseniz paketinizde kalan datalar devretmez ve bir sonraki dönemde kullanılmamak üzere silinir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.