Bedava İnternet

Turkcell Paycell ile 1 GB İnternet Paketi

Turkcell Paycell ile 1 GB İnternet Paketi


Turkcell
Paycell kart uygulaması ile kolay ve rahat bir alışveriş imkanı Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Paycell kart ile güvenli ve rahat bir internet erişimine  ve alışveriş kolaylığına sahip olun.  Paycell kart, Turkcell Abonelerine internet üzerinden kolay alışveriş imkanı sağlayan bir karttır. Yalnızca Turkcell abonelerinin sahip olabileceği bu kart ile online alışveriş yapabilir ve daha bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Turkcell 2019 yılı itibari ile abonelerine yepyeni bir kampanya hizmeti vermektedir. Turkcell abonelerine özgü bu muhteşem kampanya ile Paycell kart sahibi her abone, Paycell Kartlarına yükleme yaptıkları her 50 TL ve üzeri para için 1 GB internet kazanmaktadır. Paycell kart yüklemelerine 1 GB internet hediye ettiği bu muhteşem  kampanya ile hem alışverişin hem de ücretsiz GB’ların keyfini çıkartın. 

 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya her bir Turkcell müşterisi için Paycell Kartına yapılan 50 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 GB internet kazandırmaktadır. Turkcell Bedava İnternet kampanyası Paycell kart kullanan her bir müşteri için ücretsizdir. Paycell  kartına yüklenecek her 50 TL ve üzeri miktar için 1 GB Turkcell bedava internet kazanılmaktadır.  3 kez 50 TL yüklemeleri sonucunda ise 3 GB internet sahibi olunabilmektedir. Turkcell’in ortaya koyduğu bu ‘Bedava İnternet Kampanyası’ sadece  Turkcellmüşterileri için geçerli olan bir kampanyadır. Farklı operatörlere bağlı bireyler bu kampanyadan yararlanamamaktadır.  

Paycell Kart Sahibi Nasıl Olunur ?

Paycell kart sahibi olabilmek için öncelikle, Turkcellnumarasına sahip olmak gerekmektedir. Paycell Kart her Turkcell bayisinden müşterilere verilebilmektedir. Turkcellmüşterileri kayıtlı numaraları ile bayiliklere başvurabilir, kart bedelini ödedikten sonra ise kart sahibi olabilmektedir. Paycellkart sahibi müşterilerin yapmaları gereken bir diğer işlem ise, Google Play Store veya App Store’dan Turkcell Paycelluygulamasını indirmek ve numaraları ile kayıt girişi yapmaktır. Kayıtı alınan her bir Paycell müşterisi gönül rahatlığı ile oldukça kolay bir yöntem olan online fatura ödemenin, faturasız hatlar için TL yüklemenin veya alışverişin tadını çıkarabilmektedir.

Paycell Kart Turkcell veya D&R Mağazalarından, turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycelluygulamasından sanal kart oluşturabilirsiniz.

Paycell Kart ile 1 GB Kazanmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle Paycell kartı edinebilmek ve sanal uygulama mağazalarından indirilen Turkcell Paycell uygulamasına kayıt yaptırabilmek için mutlaka bir Turkcell kayıtlı cep numarası olması gerekmektedir. Farklı bir operatöre bağlı numaralar uygulama tarafından kabul edilmeyecektir.

Ayrıca Paycell Kartın kullanıma uygun olabilmesi için içerinde en az 50 TL  miktarında bir para bulunması gerekmektedir. İçi boş bir Paycell Kart ile alışveriş yapamazsınız. Para yüklemelerinizi Denizbank ATM’lerinden yapabilir, kartınıza EFT şeklinde yükleyebilir veya herhangi bir Turkcell İletişim Merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yüklenilen para ile telefon faturanızı ödeyebilir, faturasız hattınıza TL yükleyebilirsiniz.  Oldukça çeşitli kullanım imkanları sunan Paycell Kart ile kolay fatura ödemenin tadını çıkartmak sizin elinizde.

Ayrıca kartın kullanılabilmesi için bir diğer önemli nokta ise, Paycell kartın yeni olması gerekmektedir. Eski kayıtlı bir Paycell kart ile yaptığınız işlemler sorunlu olabilecektir. Paycell kart sahibi olabilmek ve bu tür kampanyalardan yararlanabilmek için Türk Vatandaşı olma zorunluluğu vardır. Ancak Paycell Kart kullanımı için herhangi bir yaş sınırlaması konulmamıştır. Ancak kampanyaya katılım hen fazla 3 kez gerçekleştirilebilmektedir. Üçüncü 50 TL ve üzeri para yüklemelerinden sonra kampanyadan yararlanılamamaktadır. Maksimum 3 GB ücretsiz internet hakkı tanımaktadır. +. ve sonrası para yüklemelerinde ücretsiz internet imkanı olunmaz ancak kart sahibine kolay bir alışveriş imkanı sunmaya ve çeşitli fırsatlardan yararlanmasına yardımcı olmaktadır

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.