Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Bedava İnternet

Yürürlüğe giren uygulama kapsamında abonelere Turkcell 4 5g Ramazan Bedava İnternet imkanı sunulmaktadır. Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanya dahilinde Turkcell abonesi olan müşteriler paketleri içerisinde sahip oldukların interneti ikiye katlama şansı elde etmektedir. Düzenlenen uygulama çerçevesinde kullanıcılara kazanacakları bedava internet paketin seçim yapabilme imkanı verilmektedir. Belirli bir paket dahilinde kullanım sağlayan müşterilerden 2 GB interneti bulunanlar 4 GB, 10 GB internet paketi bulunanlar ise 20 GB’a kadar ücretsiz bir şekilde internet keyfi yaşamaktadır. Uygulama kapsamında sağlanan avantajlardan yararlanabilmek için belirli prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle Turkcell mobil uygulaması olarak faaliyet gösteren Bip uygulamasının akıllı telefonlara indirilmesi gereklidir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Fırsatından Yararlanabilme Süreci

Sahip oldukları akıllı cihazlara Bip uygulamasını indiren aboneler Turkcell 4 5g Ramazan Bedava İnternet fırsatından yararlanabilme adına ilk girişimi başlatabilmektedir. Uygulama içerisinde yer alan Keşfet bölümüne giriş yapılması ile birlikte Turkcell 4.5G yazarak ilgili kampanya sayfasına ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Turkcell Ramazan Bedava İnternet ismi ile hizmet veren kanalın takibe alınması ile birlikte aboneler paketleri içerisinde yer alan interneti 2 katına ulaştırma şansı elde etmektedir. Düzenlenen uygulama çerçevesinde hediye olarak verilen internet paketi abonenin sahip olduğu paketin bitiş tarihine kadar geçerli olmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin akıllı telefonların 4.5G sistemine uyumlu olması büyük önem arz etmektedir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Kampanyanın bitiş tarihine kadar Turkcell 4 5g Ramazan Bedava İnternet fırsatı elde etmek isteyen abonelerin yalnızca tek seferlik kullanım hakkı bulunmaktadır. Yapılan işlemler dahilinde durumu uygun görülen abonelere otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. İlgili hatta bedava internetin tanımlanması ile birlikte kullanımlar sonrasında pakette ne kadar internet kaldığını görebilmek mümkündür. Bunun için Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden giriş yaparak Katlanan İnternet bölümüne yönelmek gerekmektedir. Bu alanda bedava internetin ilgili pakete eklendiği tarih ile birlikte hangi zaman dilimine kadar bu avantajlardan yararlanılabileceği görüntülenmektedir. Konuyla ilgili bir diğer uygulama ise 2200 numarasına KALAN yazıp SMS gönderme şeklinde gerçekleştirilen bilgi edinme yöntemidir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Detaylar

Bireysel veya kurumsal müşteriler Turkcell 4 5g Ramazan Bedava İnternet kampanyası dahilinde sunulan avantajlardan yararlanabilme imkanına sahiptir. Sahip oldukları akıllı cihazları 4.5G uyumlu olsa da mevcut Sim Kartları buna elverişli olmayan müşteriler Sim Kart değişikliği yaparak kampanyadan yararlanabilme fırsatı elde etmektedir. Faturalı veya Faturasız aboneliği bulunan müşteriler Sim Kartları ile ilgili durumu öğrenebilme adına 2200 numarasına 4.5G yazarak bilgi edinebilmektedir. Sim Kart değişimi yaparak 4.5G uyumlu telefonları ile uygulamaya başvuru yapan abonelerin durumu 48 saat içerisinde incelenerek dönüş sağlanmaktadır. Kampanya dahilinde tanımlanan bedava internetin kullanım süresinin sonlarına doğru sistem tarafından otomatik olarak bilgilendirme sağlanmaktadır.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanya İptali

Belirlenen işlem adımlarını gerçekleştirerek Turkcell Ramazan Bedava İnternet hizmetinden faydalanan müşteriler bu kampanyanın iptalini de talep edebilmektedir. İlgili kampanyadan çıkış yapabilme sürecinde farklı uygulama yöntemleri bulunmaktadır. Turkcell müşteri hizmetlerini aramak suretiyle operatör yetkilileri ile iletişime geçip belirli prosedürler dahilinden kampanyadan çıkış yapabilmek mümkün olmaktadır. Kampanyadan yararlanma sürecinde sahip oldukları internet paketinin %80’ini veya tamamına yakınını kullanan müşterilere sistem tarafından otomatik bir şekilde bilgi verilmektedir. Sunulan kampanya fırsatına başvuru veya iptal süreçlerinde müşterilerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.