Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Bereketi 12 GB Hediye Kazanın

Turkcell Ramazan Bereketi 12 GB Hediye Kazanın

Ramazan ayı bereketiyle gelir. Her konuda bereket yaşadığımız ayda Turkcel müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanya yapmıştır. Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyası ile oruç ayında internet kullanımınıza bereket geliyor. İftar ne zaman olacak, sahur ne zaman bitiyor gibi nedenlerle interneti Ramazan ayında oldukça fazla kullanmaktayız. Dini programların izlenmesi, oruçla ilgili sorularımıza cevap bulmak için harika bir kampanyadır.

Her zaman müşterisinin yanında olan Turcell, özel kapmayansı ile internet kullanımı fırsatlarını genişletmektedir. 12 gb çok fazla ben bitiremem diyenler yakınları ile paylaşabilir. Yaz aylarının uzun günlerine denk gelen Ramazan ayında çocuğunuzun oyalanması için internetinizi kullanmasına izin verebilirsiniz. Böylece bütün aile Turkcel’in imkanlarından faydalanmış olur.

Turkcell Ramazan Bereketi 12 GB Hediye Kampanyası

Ramazan bereketiyle geldi sloganlarıyla özel aya giren Turkcel, hem kullanıcısını hem de yakınlarını kazandırıyor. Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyası yakınlarını getiren iş yeri sahiplerine özel bir kampanyadır. Yakınlarını Turkcell’e getiren iş sahipleri hem kendileri hem yakınları 12 gb bedava internet kazanmaktadır. Turkcel’in çok sayıda bedava internet paketleri bulunmaktadır. İnternetin büyük ihtiyaç olmasından dolayı nerdeyse bütün kullanıcılarını bedava internetle mutlu etmek istemektedir. Operatör daha önce farklı paketlere bedava internet vermişti. Bu sefer iş yeri sahiplerini düşünen bir kampanya yapmıştır. İşyeri sahiplerinin internete herkesten daha fazla ihtiyacı olmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması ise Turkcel’e nasip oldu.

Turkcell Ramazan Bereketi 12 GB Hediye Detayları

Ülkemizin en çok kullanıcıya sahip olan operatörlerinden biri olan Turkcel, herkesin imkanlarından yaralanmasını arzu etmektedir. Bundan dolayı numara taşıyana veya yeni Turkcelli olanların hem kendilerine hem onları Turkcel’e getirene hediye vermektedir. Bir yakınını Turkcel’e getirip Turkcell’i yapan işyeri sahiplerinin hem kendilerine hem de ailedeki yakınlarına internet paketi hediye etmektedir. Turkcel ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyası ile kazanılan hediye internet daha önceki yaralandıkları kampanyaların üzerine eklenerek verilmemektedir. Kampanyanın detayları ise şöyledir:

  • Hediye olarak verilen 12 gb bedava internet paketi 12 ay boyunda her ay 1 gb olarak verilir. 12 aya yayılarak verilen 12 gb internetin aylık olarak verilen 1 gb o ay kullanılmalıdır. 12 gb’ın hepsi bir ayda kullanılamaz.
  • Turkcel’e yeni gelenler, AILE ve 90 günden daha fazla esnaf paketli olanlar, Esnaf Aile Kampanyasından 2200’a SMS göndererek sınırlı sayıda yararlanabilirler.
  • Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyasından yararlanmak için AİLE yazarak 5220’ye kısa mesaj gönderilince Turkcel müşteri temsilcisi esnafın işyerine girmektedir. İşlemler, işyerinde daha hızlı ve kolaylık içinde gerçekleştirilir.

Turkcel Ramazan Bereketi 12 GB Hediye Paketinden Kimler Yararlanabilir

Yeni ve harika kampanyadan herkes yararlanmamaktadır. Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyasından yaralanabilmek için;

  • Esnaf 2
  • Esnaf 4
  • Esnaf 6
  • Esnaf 8
  • Esnaf 12
  • Esnaf Platin 18 paketlerine yıllardır üye olanlar veya bu paketlerden herhangi birine yeni gelen kullanıcılar Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kampanyasından yararlanabilir.
  • Farklı bir kampanyadan hediye internet paketi kullanan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Turkcel Ramazan Bereketi 12 Gb ile İlgili Ayrıntılar

İnternet hediye paketi almaya hak kazanmış olan kullanıcılara mesaj gelmektedir. Gelen mesajın ardından Turkcell ramazan bereketi 12 gb hediye kullanılmaya başlanır. Kampanyadan yararlanmak için bir hat en fazla 3 kişi tarafından referans gösterilebilir. Daha fazla kişi tarafından gösterilmesi durumunda ilk üç geçerlidir. Yeni gelen Turkcel kullanıcıları ise sadece 1 kez kampanyadan faydalanabilir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Şayet kampanyadan kazanılan internet paketi kullanmayacaksa iptal ettirmek için Turkcel Çağrı Merkezi aranmalıdır. Veya IPTAL ESNAFAILE yazılıp 2200’a kısa mesaj gönderilebilir. Böylede 12 gb hediye paketi iptal edilir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.