Bedava İnternet

Turkcell Şampiyon Paket Avantajları

Turkcell Şampiyon Paket Avantajları

Turkcell Galatasaray taraftarlarına özel bir paketle müşterilerinin karşısında. Turkcell şampiyon paketleri müşteriler için pek çok avantajı beraberinde getiren başarılı bir uygulama. Bu paket tek başına kullanılmaktan ziyade ek bir paket niteliğinde görülmektedir. Kişiler bu paketle birlikte hem kendileri kazanmış olacak hem de gönül vermiş oldukları Galatasaray’a kazandıracaklardır. Kişiler bunun için yalnızca GS9 yazıp 2200’a sms atmaları yeterli olacaktır. Kişiler isterlerse Turkcell bayileri, müşteri hizmetleri ve dijital hesaplarından da bu kampanyaya dahil olabilirler. Kişiler bu paket için ayda yalnızca 9 lira ödemektedir. Bu 9 lirayla aslında pek çok kampanyadan yararlanmaktadır. Bunlar arasında garanti olanları BİP uygulaması üzerinden her yöne 500 dakika konuşma hakkına sahip olmaktır. Mevcut paketlerindeki konuşma dakikaları yetmeyen kişiler için aslında bu paket oldukça avantajlıdır demek mümkündür. Bunun yanı sıra Fizy Radyo Çalarken Dinlet, Lifebox ve goller cepte paketleri de bulunmaktadır. Yani kişi takımına destek verirken aynı zamanda kendisi için de oldukça avantajlı bir kampanyanın içine girmektedir.

Turkcell Şampiyon Paketleri Avantajları 

Turkcell şampiyon paketleri avantajları bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Galatasaray’ın attığı her golde kişilere cep telefonlarına hediye internetten maç biletine kadar pek çok sürpriz bulunmaktadır. Yani bu konularda şanslı olduğu düşünen bir kişi için denemeye değer bir pakettir. Bu paket her ay yenilenirken pakete tanımlanan hediyeler ve özellikler öbür aya maalesef devretmemektedir. Bedava internet paketi ihtiyacı birçok kişide bulunmaktadır. Bu kişiler için de aslında oldukça avantajlı bir uygulamadır. Bunun için kişinin şampiyon paketine üye olması ve goller cepte uygulamasını cep telefonuna indirmesi yeterli olacaktır. Böylece Galatasaray’ın Süper Lig ve Türkiye Kupasın’da atmış olduğu her gol için telefonlarına 200 mb internet tanımlanırken aynı zamanda Şampiyonlar Ligin’de atılan gol başına da 400 mb verilmektedir. Yani kişiler bundan sonra Galatasaray’ın attığı gole hem şampiyonluk yolunda sevinecekleri gibi aynı zamanda cep telefonlarına gelecek internetlerle doyumsuz bir internet paketinin de sahibi olmuş olacaklardır. Takım ne kadar gol atarsa atsın kişiye gol başına vaat edilen internetler telefon hatlarına tanımlanacaktır.

Eğer kişi bu paketi iptal etmek isterse herhangi bir zorluk da bulunmamaktadır. IPTAL GS9 yazıp 2200’a sms atmaları durumunda şampiyon paketlerinden ücretsiz bir şekilde iptal oluşturabilirler. Ayrıca kişi iptal ettiği durumda hattına tanımlanan haklar süresi bitene kadar kullanılmaya da devam edecektir. Bazı durumlarda şampiyon paketlerinin avantajı bitmektedir. Bu durumlar arasında devir, ödeme tarzındaki değişiklik, numaranın taşınması, borç nedeniyle hat kapanması gibi durumlarda otomatik olarak bu paket de bitecektir. Fakat kişinin Turkcell içinde telefon numarası değiştirmesi, sım kart değiştirmesi, tarife değişimi ve fatura dönem gibi Turkcell ile olan ilişkini pek etkilemeyen durumlarda herhangi bir şekilde şampiyon paketinde bir değişiklik olmayacaktır.

 Turkcell Şampiyonluk Paketi

Turkcell şampiyon paketleri avantajları arasında Galatasaray’ın ev sahibi olduğu maçlarda standart maç biletinde VIP maç biletine birçok bilet kazanma hakkına sahip olabilirler. Durum bununla da kısıtlı kalmaz. Ayrıca Galatasaray taraftarlarının belki de en çok istediği şeylerden bir tanesi Galatasaray antrenmanını izleme ve futbolcularla tanışma,  imzalı forma ve top ,yurt dışı maçlarda takımla beraber uçağa binip maç günü stadda maç izleme Gs Store’dan indirim, Galatasaray müze bileti gibi pek çok fırsattan yararlanma şansına sahip olunabilir. Aynı zamanda futbol dışında basketbol ve voleybol branşlarında da Galatasaray’ı destekleyen kişiler de düşünülmüş Galatasaray’ın evinde oynadığı bu maçlara da bilet hakkı sağlanmıştır. Yani Turkcell şampiyon paketleri sayesinde kişiler takımına destek verdiği gibi hayalini kurmuş olduğu takımla tanışma, maçını izleme gibi haklara sahip olabilirler.

Arkadaşlarınla Paylaş
ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Faruk dedi ki:

    Bende isterem