Bedava İnternet

Turkcell Tarifeye Ek Dakika Nasıl Alınır?

Turkcell Tarifeye Ek Dakika Nasıl Alınır?

Artık biten dakikalarınız sonrası her dakikaya paket aşım ücreti vermekten sıkıldınız mı? Tarifemizdeki dakikalar size yetmiyor mu? Turkcell müşterilerine sunduğu turkcell tarife ek dakika hizmeti ile ek dakika paketleri satın alıp sevdiklerinizle tarifedeki dakikanız bitse de daha hesaplıya konuşabileceksiniz. Bayramlarda, kandillerde sevdiklerinizi kendinizi kısıtlamadan arayabilir ve doya doya konuşabilirsiniz.

Hazır kartlıysanız haftalık 100 dk. Konuşma paketine 12 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ya da sadece 20 TL’ye 300 dk. Ve 300 MB internet sahibi olabilir; sevdiklerinizle rahatça konuşup internette rahatça dolaşabilirsiniz.Bu konuşma dakikaları size az geliyorsa 49 TL verip alacağınız bol paket ile 90 günlük 1000 dk. Konuşma, 1 GB internet ve 1000 kısa mesaj sahip olabilir ve sınırsızca konuşabilirsiniz.

Benim tarife yenilememe bir gün kalmış ya da bir günlük ihtiyacım var diyorsanız bir günlük paketler sizin için. Turkcell tarife ek dakika hizmeti arasında bulunan bir günlük paketler sadece 1 TL’ye müşterilere 20 dk. 100 MB internet 100 sms vermekte. Sizde Turkcell tarifeye ek konuşma paketlerini satın alın fatura da sürprizle karşılaşmayın ya da zarara girmeyin. Bir diğer alternatif yol olan Turkcell operatörü için geçerli olmakta olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza sizlerde göz atın ve bedava internet kazanın.

Turkcell Tarifeye Ek Dakika Paketleri

Turkcell operatöründe Turkcell tarifeye ek olarak konuşma paketi almak istiyorsanız bunun için sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasından bedava konuşma paketleri de satın alabilirsiniz. Turkcell tarifeye ek dakika paketleri için ilk olarak yapmanız gereken işlem şunlardır.

  1. Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız ve ardından bu uygulama üzerinden sol menüyü kullanarak paketler bölümüne dokununuz.
  2. Paketler bölümünden konuşma paketi ve dakika paketini seçiniz ve ardından bu paketler arasında sizlere en uygun olan bir paketi seçerek satın alabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz hat faturalı ise otomatik olarak satın alacağınız konuşma paketi faturanıza yansır. Şayet kullanmış olduğunuz hat kontörlü ise bu durumda hattınızda TL bulunması durumunda otomatik olarak paket alma işlemlerinizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.