Bedava İnternet

  Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

  Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

  Ücretsiz bir şekilde internet kullanımı pek çok kişinin ihtiyacı olan bir hizmettir. Özellikle akıllı cihazların artması ve sosyal medya kullanımının da aynı oranda artmasıyla birlikte kampanyalardaki internet paketleri çoğu zaman ay sonunu göremeden bitebiliyor. Bunun için tüm operatörler başta Turkcell olmak üzere müşterilerine birçok seçenek sunmakta. Bunlardan ilki salla kazan yöntemi. Turkcell ücretsiz internet 2020 arasında Dijital Operatörü indirmek yer alıyor. Kişi akıllı telefonlarına iOS ya da android fark etmeden bu uygulamayı indirmesi halinde otomatik olarak 1 GB internet kazanacaktır. Ayrıca her cuma günü salla kazan bulunmaktadır. Dijital Operatör uygulamasının içinde bulunan salla kazan yöntemiyle kişiler haftalık olarak pek çok ödül alacaklardır. Bu ödüller arasında bedava internet de bulunmaktadır. Ayrıca kişiler platinium üyesi olmaları durumunda salla kazandan her hafta bedava internet vermektedir. Bu şekilde Turkcell Platinium üyesi kişilerin kendi paketlerine ek ücretsiz bir şekilde internet alması garantidir. Diğer üyeler de mutlaka salla kazandan internet kazanacaklardır.

  Turkcell Otomatik Ödeme ile Ücretsiz İnternet

  Zaman geçtikçe faturalar yavaş yavaş yerini e-faturalara bırakmaya başladı. Turkcell de bunun farkında ve buna göre bir yol izlemiş durumda. Buna göre Turkcell fatularını otomatik ödemeye alan kişilere Turkcell de bedava internet vermekte. Buna göre Turkcell otomatik ödeme ile ücretsiz internet 2 GB ve 5 GB arasında değişkenlik göstermekte. Böylece kişiler hem ödeme günlerinde ekstra bir şey yapmadan ödeme yapmış olacak hem de bir kereliğine de olmuş olsa bedava internetin tadını çıkaracaklar. Geliştirmiş olduğu uygulamalarla birçok operatörün öncüsü olan Turkcell’in bir diğer uygulaması da Yaani. Bu uygulamayla birlikte Turkcell tamamen yerli bir şekilde arama motoru yapmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda Yanii uygulamasını akıllı telefonlarına indirip kullanan müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Bu uygulamayı telefona yükleyip yüklü kalınması durumunda Turkcell müşterilerine 1 GB internet hediye etmektedir. Fakat bu internet yalnızca Yaani uygulamasında geçerli olacaktır. Bu sebeple kişilerin bu duruma dikkat etmeleri gerekir ve telefonlarında başka bir internet paketi yoksa ek olarak bir ücret istenebilir.

  Turkcell Ücretsiz İnternet 

  Turkcell ücretsiz internet kazanma konusunda kendi uygulamalarını ön plana çıkarıyor. Bu uygulamalardan birisi de en bilindik uygulamalarından biri olan BİP uygulaması. Kişi bu uygulamayı telefona indirip çevresine davetiye yollayıp onların da bu mesajlaşma programını kullanmalarını sağlarsa Turkcell’den ücretsiz bir şekilde internet kazanmaktadır. Bunun için kişinin en az 5 kişiye davetiye yollaması gerekmektedir. Bu 5 kişiyi BİP uygulamasına kazandırdığı vakit Turkcell bu kişinin telefon hattına 1 GB internet sunmaktadır ve bu interneti dilediği programda kullanma hakkına sahiptir. 1 GB bana yetmez daha fazla internet isterim diyen kişiler için de 10 kişiye davet yollayıp BİP bünyesine kazandırması durumunda tam 2 GB internet kazanılacaktır.

  Bir diğer uygulama da UpCall uygulamasıdır. Bu uygulama kişilerin rehberlerinde kayıtlı olmayan aramaların kime ait olduğunu gösteren başarılı bir uygulamadır. Akıllı telefonlara işletim sistemi fark etmeden indirilen bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sadece arayan kişiyi bulmaktan ziyade başka türlü avantajları da olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın indirilip belirli bir süre kullanılması durumunda kişinin hattına bedava internet tanımlanacaktır. Bir diğer uygulama da Goller Cepte uygulamasıdır. Bu uygulamayla birlikte kişiler indirir indirmez telefon hatlarına 500 mb tanımlanacaktır. Ayrıca bununla da sınırlı kalmayan Turkcell kişinin takımının attığı her bir gol için 100 mb internet hediye etmektedir ve bunun da minimum sınırı 1000 mb’dir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
  1. Gülistan dedi ki:

   Guzel uygulama

  2. Derya dedi ki:

   Turkcell’den çok memnunuz.

  3. Eray dedi ki:

   Begendim

  4. baran kaya dedi ki:

   Turkseli seviyoruz

  5. Damla dedi ki:

   Memnunuz

  6. Niyazi dedi ki:

   Turkcel harika