Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Güncel

Turkcell Ücretsiz İnternet Güncel

Türkiye’nin en çok tercih ettiği GSM operatörü olan Turkcell her ne kadar kişiler tarafından pahalı olarak görülse de aslında en çok hediyeleri dağıtan GSM operatörüdür. Turkcell müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve geniş kapsam ağına sahip olmakla birlikte internet servis sağlayıcılığı alanında da dünya genelinde başarıları olan bir firmadır. Dünyanın en hızlı internetlerini sunarak Fiber alanında da büyük çapta bir yatırıma sahiptir.

Bu yüzden de her geçen gün Superonline kullanıcıların da büyük bir artış sergilenmekte aynı zamanda da GSM alanında da çekim gücü ile ülkenin birçok noktasında erişimi yer almaktadır. 2020 yılında da abonelerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor ve sizlere bu yazımızda da Turkcell GSM operatöründen nasıl bedava internet paketleri alacaksınız bunu açıklayacağız.

Turkcell 2020 Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 2020 yılında da hedeflemiş olduğu müşteri potansiyeline ulaşmak için birçok hediyeleri sunmaktadır, üstelik bu hediyeleri hem faturalı hat sahiplerine hem de faturasız hat sahiplerine sunarak hiçbir ayrım gözetmeksizin müşterilerini hediyelere boğmaktadır. Sizler Türkcell’e ilk geçtiğiniz de hoş geldiniz diyerek hattınıza hemen 2Gb internet paketini ücretsiz olarak veriyorlar.

Böylelikle de hat taşıma işlemi dahi yapmadan ilk kez Turkcell hat alanlara dahi bu bedava internet yüklenmektedir. Üstelik her doğum günün de Turkcell GSM operatörü sizlere tam 1 GB hediye internet paketini veriyor ve diğer operatörler gibi 24 saat içerisinde kullanmalısınız da demiyor. Bu hattınıza yüklenen doğum günü hediyesini tam bir ay boyunca özgürce dilediğiniz alanda kullanabilmektesiniz.

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan

Gençlere Turkcell her zaman önem göstermektedir ve yeni neslimizin iletişim gücünün daha iyi olması adına da her daim çalışmalarını hızlandırmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için ise sizler yenilenen GNÇ uygulamasını indirin ve her hafta düzenli olarak giriş yaparak hediye yumurtasını çatlatın. Tıpkı vodafone ücretsiz internet hizmetinde yer alan Vodafone yanımda uygulaması çerisinde bana ne var gibi Turkcell GNÇ uygulaması içinde de yumurta çatlat ve kazan sistemi yer almaktadır. Bu sistemde de hem bedava internetler hem de büyük markalardan indirim kodları kazanmaktasınız.

Turkcell BİP Kullan Bedava İnternet Kazan

Turkcell hem arama motoru hem de sosyal medya siteleri üzerinde yapmış olduğu yenilikler sayesinde kullanıcılarına daha fazla iletişim gücünü yansıtmaktadır. BİP uygulaması da bunlardan birisidir ve Whatsapp gibi dünyaca ünlü uygulamaya benzer bir uygulama olan BİP sayesinde sizler de hızlı iletişimi elde ediyorsunuz. Aynı zamanda da daimi olarak bu uygulamayı kullanan Turkcell aboneleri bedava internet kazanmaktadırlar. Bunun için de uygulama içerisinde belirli bir mesajlaşma sayısına erişmek gerekiyor. Sizler 1000, 2000, 3000 mesajlaşma gibi sayılarda Turkcell tarafından sizlere 2GB bedava internet sunulmaktadır. Bu bedava internet her hafta geçerli olmakta ve bu işlemin adına da BİP özel haftalık 2GB hediye internet paketi denilmektedir.

Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Hediye

Ön ödemeli sanal kartların internet üzerinde oldukça fazla önemi bulunmaktadır, anlık olarak sizler bakiyenize sahip olabiliyor ve bunu dilediğiniz alanlarda da kullanabiliyorsunuz. Türkcell’in üretmiş olduğu Paycell ülkemiz de PayPal kaldırılmasıyla birlikte büyük bir kitleye ulaştı. Sizler Paycell kullanıcı iseniz ve Turkcell ya da Superonline faturalarınızı Paycell ile ödüyorsunuz hattınıza anında 1 GB hediye internet tanımlanmaktadır. Bu verilen internet tam bir hafta geçerli olmaktadır ve sizler bu kampanyaya dâhil olmak için 5955 numarasına FATURA yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajı göndermek ücretsizdir ve bu mesajı gönderdikten sonra faturanızın Paycell tarafından ödendiği tespit edilip hemen hattınıza bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet

Ön ödemeli sanal kart olan Paycell kullanıyorsanız ve sizler içerisine 100 TL para yatırdığınız da hemen hattınıza otomatik olarak tam 3 GB bedava internet eklenecektir. Fakat bu 3 GB internet parça halinde tanımlanmaktadır ve bunun için de sizler her 100 TL yüklemeniz de 1 GB internet sahibi oluyorsunuz. Bu durum sadece üç adet 100 TL yükleme için geçerlidir ve dördüncü yüklemeniz de hediye internet verilmemektedir. İlk üç adet yüklemeniz için 3 GB internet bedava olarak hattınıza tanımlanacaktır. Ön ödemeli sanal kart kullanımını arttırmak ve bakiyelerin daha fazla artışını sağlamak adına yapmış olduğu bu hizmet sayesinde sizler de artık hem güvenli alış veriş sürecini elde edeceksiniz hem de bedava internet paketlerini Turkcell Paycell sayesinde kazanacaksınız.

Turkcell 61Cell Hediye 200 MB internet

Turkcell spor müsabakalarına da büyük bir önem vermektedir ve taraftarların her zaman özgürce stat içerisinde ve dışında iletişim kurmasını sağlamaktadır. Trabzonsporlular için yapmış olduğu 61Cell 200 MB internet takımın attığı her gol için geçerlidir. Yani bir Trabzonspor maçında 90 dakika içerisinde 5 gol atmışsa hattınıza maç bitimin de 1 GB bedava internet tanımlanmış oluyor. Üstelik bu tanımlama için maçın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, her gol geldiğin de size sms olarak bildiriliyor ve takımınız gol attı hattınıza 200 MB internet yüklendi tebrikler diyerek mesaj gelmektedir. Böylelikle de hem takımınızın skorunu öğreniyorsunuz hem de her gol attığın da bedava internetiniz oluyor.

Turkcell BİP Kullan Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde elinde tutan Turkcell BİP uygulaması ile büyük bir çağ atlamıştır. Ülkemiz de neredeyse %40 kesim whatsapp yerine BİP uygulamasını kullanmaktadır ve bu anlamda da hem iletişim de hem de Turkcell tarafından bedava internet kazanımında büyük bir etki sağlamaktadır. Sizler BİP uygulamasını kullanıyor ve arkadaşlarınızı da bu uygulamaya davet ediyorsanız eğer o davetiniz için size 1GB hediye internet paketi verilmektedir. Üstelik bu internet paketini ister BİP uygulamasında isterseniz de diğer uygulama ya da web sitelerinde dilediğiniz gibi özgürce kullanmaktasınız. Böylelikle de en iyi şekilde artık iletişimin gücünü Turkcell GSM operatörü sayesinde elde edecek ve bu anlamda da hediyelerle bol bir 2020 yılı geçireceksiniz. Çünkü Turkcell 2020 yılında da oldukça fazla hediyeleri kampanyalarında yer etmektedir.

Turkcell Dergilik 1 GB İnternet Dağıtıyor

Turkcell kullanıcıların daha fazla bilgiye sahip olması adına üretilen dergilik uygulaması gündeme dair birçok bilgileri anlık olarak paylaşmaktadır. Sosyal medyadan daha hızlı bir şekilde bilgiler veren dergilik uygulamasına sizler eğer ki tam bir yıldır giriş yapmıyorsanız eğer hemen bu uygulamayı yeniden kurmanızı tavsiyenizi ederiz. Çünkü dergilik uygulamasına yeniden kullanıcı kazanmak için Turkcell tam 1 GB hediye internet vermektedir. Turkcell kullanıcıları kısacası aylık internet paketi hiç almadan bile birçok hediye internetleri değerlendirebilir ve aylık satılan internet paketlerinden daha fazlasına bedava sahip olabilir. Üstelik BİP uygulaması içerisinde sürpriz lokasyonlar da belirtilmektedir ve bu lokasyonlara giden müşterileri de bedava internet ve hediye indirim kuponları da verilmektedir. Kısacası Turkcell adeta hediye yağmuru sunuyor ve dergilik gibi BİP gibi birçok uygulamalarda da sizlere ücretsiz internet paketleri tanımlamaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.