Bedava İnternet

Turkcell Vodafone Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava İnternet 2024

Turkcell Vodafone Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava İnternet 2024

Türkiye’nin dev operatörleri 2020 Ramazan Ayı itibariyle bireysel faturalı ya da faturasız tüm müşterilerine bedava internet kampanyası sunuyor. Sahur vaktinde sevdikleriyle iletişim kursunlar ve internete doya doya girsinler diye turkcell ramazan kampanyası arasında yine 4.5 G Salla Kazan Kampanyası ve 10 GB Hediye Kampanyası önde geliyor.

Vodafone tarafından 2020 yılı Ramazan ayına özel 20 TL’ye 20 GB sadece Ramazan boyu geçerli internet kampanyası da var. Türk Telekom tarafından da 2020 Sahur Kampanyası ile sevdiklerinizle avantajlı olarak görüşmeniz ve internetin tadını çıkarmanız mümkün.

Turkcell Ramazan Kampanyaları

Türkiye’nin öncü dijital operatörü Turkcell tarafından 2020 Ramazan Ayına özel iki adet kampanyası bulunmaktadır.

10 GB Hediye Kampanyası
4.5 G Salla Kazan Ramazana Özel Kampanyası

10 GB Hediye Kampanyası

4.5 GB uyumlu sim kart değişikliği yapan faturalı – faturasız Turkcell müşterilerine özel ilk 1 ay 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için ENHIZLI yazıp 2222’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Onay SMS’inin gelmesinin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

4.5 G Salla Kazan Ramazana Özel Kampanyası

Turkcell 4.5 G Salla Kazan kampanyasını 2021 yılına kadar uzatma kararı aldı. Kampanyaya akıllı cihazlarınız üzerinden tamamen ücretsiz olan Dijital Operatör adlı uygulamasını indirerek katılım sağlayabilirsiniz. Cihazınızı salladıktan sonra Ramazan ayına özel dolu dolu internet sizi bekliyor. Kampanya içeriğinde;

 • Aylık 500 – 1000 dakika her yöne BİP’ten 30 gün boyunca görüşme
 • Haftalık 500 – 1000 dakika her yöne BİP’ten 30 gün boyunca görüşme
 • Aylık 3 GB – 25 GB arasında 30 gün boyunca internet hediyesi
 • Haftalık 1 GB – 25 GB arasında 30 gün boyunca internet hediyesi
 • Zula oyununda geçerli 10 TL hediye
 • League of Legends (Lol) oyununda geçerli 10 TL hediye
 • Aylık TV+ hediye paketi
 • Aylık Fizy hediye paketi

Ramazan ayında Salla Kazan’a özel güncel kampanyaları oluşturuyor.

Vodafone 2020 Ramazan Paketi

Vodafone tarafından Ramazan ayına özel vodafone 20 gb ramazan paketi internet kampanyası bulunuyor. Paketten yararlanmak için faturalı bireysel Vodafone müşterisi olmak gerekiyor. Faturasız müşterilerin yararlanmasına imkan tanınmıyor. Ramazan Paketi kampanyasıyla sadece 20 TL’ye 20 GB Ramazan ayı boyunca geçerli 1 ay internet keyfini mobil cihazlar üzerinden siz de doya doya yaşayabileceksiniz.

Katılım sağlamak için Vodafone Yanımda uygulaması ya da Vodafone Self Servis ya da Vodafone müşteri hizmetleri kanallarını kullanmanız yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler değilse 4.5 G aboneliğinden otomatik olarak yararlanmaya başlar.

Türk Telekom Sahur Kampanyası

Kampanyadan bireysel faturalı – faturasız tüm müşteriler yararlanabilir. 2020 yılı Ramazan ayı Sahur vaktinde faturalı ve faturasız bireysel müşterilerine saat 02.00 – 06.00 saatleri arasında geçerli türk telekom sahur kampanyası ile 1.000 dakika her yöne konuşma + 10 GB internet hediye edilmektedir.

Kampanyaya her müşteri sadece bir kez katılım sağlayabilir. Katılım sağlamak için SAHUR yazıp 5555’e SMS göndermenizin ardından gelecek onay mesajıyla Sahur boyunca kullanabileceksiniz. Eğer faturalı ya da faturasız hattını iptal ettiren müşteriler olursa aynı zamanda bu kampanya da otomatik olarak hat iptalinin gerçekleşmesini müteakip gerçekleşmiş olacaktır. Faturasız kullanıcıların kalan kullanım kotasını KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndermesi yeterli olacaktır. Kampanyayı iptal ettirmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555’e SMS atmanız yeterlidir.

2020 yılı Türk Telekom operatörü tarafından Sahur Kampanyası ile bireysel olmak ön koşuluyla faturalı ya da faturasız bütün müşterilere Ramazan ayı boyunca geçerli olacak 10 GB ve 1.000 DK hediye her yöne konuşma 2020 Ramazan ile birlikte aktif olacaktır. Faturasız hat kullanıcılarının kampanyanın başlamasından 48 saat (2 gün) öncesinden en az 25 TL yükleyerek bu kampanyadan yararlanma hakkı doğacaktır.

 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. serhat dedi ki:

  Sahur bedava internet harika bir uygulama