Bedava İnternet

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

En fazla konuşulan konulardan biri olan Turkcell Yaani arama motoru sayesinde artık Türkiye’nin yeni bir arama motoru oluşturuldu. Turkcell tarafından tasarlanan ve bizlere tam sonuç sunmakta olan Turkcell Yaani uygulamasından Turkcell aboneleri ek olarak bedava internet kazanırken birçok kişi internette artık bulmak istediklerini kısa sürede bulabilmektedir. Diğer arama motorlarından daha farklı bir alt yapıya sahip olan Turkcell Yaani uygulaması şuan için sadece mobil tabanlı olup, mobil cihazlarımız için tasarlanmıştır.

Telefonlarımıza indireceğimiz Turkcell Yaani uygulamasını kullanarak sizlerde hem bedava internet kazanabilir, hem de internette bulmak istedikleriniz için çok vakit kaybetmemiş olacaksınız. Bunun haricinde Turkcell, herkes Turkcell Yaani uygulamasını kullanabilsin diye ücretsiz olarak Turkcell yaani 2GB bedava internet paketi sunmaktadır. Peki, Turkcell yaani 2GB bedava internet paketi nasıl yapılır?

Yaani 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Şuan için sadece Turkcell aboneler için geçerli olan Turkcell Yaani kampanyasından hediye internet kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kullanmış olduğunuz mobil cihazınıza Turkcell Yaani uygulamasını indirmektir. Turkcell Yaani hediye internet kampanyası için, Yaani uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra telefonunuzun mobil veri internet paketi üzerinden Yaani uygulamasını kullanmanız durumunda 2GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Bu işlem bütün Turkcell aboneleri için geçerlidir, şimdi Turkcell Yaani 2GB bedava internet kampanyasının nasıl yapılacağını adım adım anlatalım. Ayrıca 2GB bedava internet paketi benim işime yaramaz diyorsanız sizlerde Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza giderek buradaki diğer paketlerimize göz atabilirsiniz.

  1. Telefonunuza Google Play’den ya da App Store üzerinden Turkcell Yaani uygulamasını indiriniz.
  2. İndirdiğiniz uygulamaya sadece internet paketinizi kullanarak, yani wifiye bağlı olmadan bir süre kullanın.
  3. Hattınız Turkcell ise ve daha önceden Turkcell Yaani uygulamasından hediye internet paketi yapmadıysanız hattınıza 2GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Yaani Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Turkcell Yaani uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Turkcell Yaani İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Yaani bedava internet paketi sistem tarafından süresi dolduğunda veya kullanım limitleriniz tamamen bittikten sonra kendisini işlev görmeyecek duruma gelecektir. Yani, Turkcell Yaani hediye internet kampanyasını iptal etmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Lakin illaki iptal edeceğim diyorsanız da Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak sizlerde Turkcell Yaani internet paketi iptal edebilirsiniz.

Turkcell Yaani 2GB Hediye İnternet Paketi Ücretli Mi?

Turkcell Yaani 2GB hediye internet kampanyası tamamen ücretsizdir, sadece Turkcell’li olan kişiler için geçerli olan bu kampanyadan daha önceden faydalanmamış olmanız gerekmektedir. Ayrıca Yaani uygulamasını indirdikten sonra mobil veri paketinizi kullanarak Yaani uygulamasını kullanmanıza gerekmektedir. Hattınıza tanımlanacak olan 2GB bedava internet paketi ile beraber sizlere şimdiden iyi günler dileriz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.