Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketleri

Vodafone müşteri düşünme konusunda en iyi telefon hatlarından bir tanesidir. Birden çok bedava internet kampanyasıyla müşterilerinin internetsiz kalması gibi durumların önüne geçmektedir. Bana Ne Var uygulaması bu yönden oldukça başarılı bir uygulamadır. Bunun için kişinin cep telefonuna Yanımda uygulamasını indirmesi gereklidir. Eğer Vodefone’luysanız ve bu tarz şeyler düşünüyorsanız Bana Ne Var uygulaması tam size göre. Bu uygulamada bir çark bulunmaktadır. Bu çarkın döndürülmesi durumunda kişiye haftalık hediyeler vermektedir ve bu hediye genellikle internet paketi olmaktadır. Kişiler bu işlemi her hafta tekrarlayabilirler. Vodafone Bana Ne Var bedava internet paketleri arasında 30 TL üzeri dakika yüklenmesi durumunda kişiler BANANEVAR yazıp 4455’e sms atmaları durumunda telefon hatlarına internet hakkı tanınacağı gibi pek çok kampanya da tanımlanabilir. Yani kişiler için Bana Ne Var uygulaması oldukça yararlı bir uygulamadır. Fakat bu uygulama internet paketi verebileceği gibi dakika, sms ve başka türlü şeyler verebileceği için internet vermesi garanti değildir. Vodafone kullananlar için daha farklı bedava internet paketleri de bulunmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 

Vodafone bedava internet paketleri pek çok firmaya göre daha kapsamlıdır. Belki de bunlar arasında en ilginç olanı İnternet Avcıları uygulamasıdır. Vodafone tarafından oluşturulan bu telefon uygulamasını indirildiği vakit oynayarak hem internet kazanmak mümkündür ayrıca oldukça zevkli bir oyundur. Bu oyunun amacı oyunda bulunan bitleri öldürmektedir. Kişi bu bitleri öldürerek ne kadar başarılı olursa o kadar internet paketi kazanacaktır. Bu kazanılan internet paketleri saatlik olabileceği gibi aynı zamanda günlük de olabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması kişilere direkt internet kazandıran bir uygulamadır. Haftada 1 kez pazartesi gününe özel Vodafone kullanıcıları Yanımda uygulamasına girerek bedava 1 haftalık 1 Gb internet kazanacaklardır. Bunun için herhangi başka bir şey yapmaya gerek yoktur. Kişinin acil bir şekilde internete ihtiyacı varsa ve bir kereliğe mahsus istiyorsa bunun için Super2GB yazıp 3636’ya sms atması yeterli olacaktır. Böylece kişinin telefon hattına bedava 2 gb internet tanımlanacaktır. Fakat kişi 1 ayın bitmesine yakın IPTAL Super2GB yazıp 3636’ya sms atmalıdır. Böylece bir ay boyunca bedava bir şekilde 2 gb internet kullanmış olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone müşterilerine sürpriz yapmak için başka bir yola da başvurmuştur. SURPRIZ yazıp 6666’ya sms gönderilmesi durumunda kişinin telefon hattına sürpriz hediyeler tanımlanacaktır. Bu hediyeler arasında büyük olasılıkla internet paketi de gelmektedir. Eğer kişi Vodafone hattını 4.5G’ye taşımışsa Vodefone’un bu kişiler için de bir hediyesi bulunmaktadır. Eğer kişi bu tarz bir durumdaysa 4.5G yazıp 4545’e sms atması durumunda bedava 4 gb internet hattına tanımlanacaktır. Vodafone Akıl Küpü tarifesini kullananlar için de yedek bir internet kampanyası bulunmaktadır. Eğer kişi bu tarifeyi kullanıyor ve acil bir şekilde internet ihtiyacı varsa 500YEDEKMB yazıp 3636’ya sms atması durumunda hattına 500 mb internet tanımlanacaktır.

Görüldüğü üzere Vodafone Bana Ne var bedava internet paketleri dışında Vodafone müşterilerine birçok bedava internet paketi tanımlamaktadır. Doğa dostu olan Vodafone kişilerin faturadan e-faturaya geçmesi durumunda da onlara bedava internet paketi vermektedir. Kişiler böylece hem doğa dostu bir uygulamaya geçmiş olacaklardır hem de Vodafone bu kişilerin hattına 1 GB internet tanımlayacaktır. Bunların dışında Vodafone seni seviyorum interneti testine katılan her kişi testleri tamamlaması durumunda cep telefonlarını girerek Vodafone’den 1 günlüğüne özel 3 gb internet kazanmaktadır. 26 yaşından küçük kişilerin de pazartesi günü 30 lira Vodafone’a yüklemesi durumunda hatlarına anında 2 gb internet tanımlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Musa dedi ki:

    Vodofone Hediye internet