Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika kampanyası

Vodafone Bedava Dakika kampanyası

Vodafone Bedava Dakika

Cep telefonu kullanıcılarının en fazla tercih ettikleri telekomünikasyon şirketlerinden birisi konumunda bulunan Vodafone, avantajlı paketlerinin yanı sıra ücretsiz paketleri ile de fırsatlar sunuyor. Tüm mobil kullanıcılarının farklı kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına odaklı hazırlanmış özel ücretsiz paketleri bulunuyor. Bu paketler sayesinde tüm Vodafone aboneleri ay boyunca kesintisiz internet, konuşma ve SMS hizmeti kullanımı gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle de Vodafone, Türkiye’ nin en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketi konumunda bulunuyor. Gün içerisinde arkadaşları, ailesi ve aynı zamanda da iş maksadı ile sık sık görüşme gerçekleştiren Vodafone aboneleri için Vodafone bedava dakika kampanyası bulunuyor. Kesintisiz konuşma gerçekleştirebilme imkanı veren bedava dakika kampanyalarından tüm Vodafone aboneleri faydalanabiliyor.

Vodafone bedava dakika kampanyaları farklı içerik ve niteliklere sahip olacak şekilde hazırlanıyor. Özellikle de tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarifleri ve kullanım ihtiyaçlarına göre bedava dakika kampanyalarından yararlanabilmelerini sağlıyor. Bu nedenle de Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak sunulan bedava konuşma paketlerine başvurular farklı olduğu gibi kampanya süreleri ve yanı sıra  konuşma dakika süreleri de değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de yararlanılmak istenen kampanya koşullarına göre başvuruların yapılması gerekir.

Vodafone 542 Dakika Kampanyası

Vodafone bedava dakika kampanyaları arasında en çok kullanılan kampanya “Vodafone 542” isimli kampanyadır. Vodafone’ nin klasik müşteri destek servisi numarası olan “542” numarasına istinaden başlatılan bu kampanya çerçevesinde 100 dakika bedava dakika kazanma hakkına sahip olunabiliyor. Vodafone 542 kampanyası ile Vodafone bedava dakika kazanmak için tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri katılım gerçekleştirebiliyor. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisine “EVET” yazarak, “3785” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir. BU şekilde otomatik olarak Vodafone mobil hat numarasına 100 dakika bedava Vodafone dakika yüklenmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone tarafından tüm Vodafone faturasız hat abonelerine yönelik sunduğu bedava dakika kampanyasıdır. Vodafone bedava dakika kazanmak isteyenler Yükle Kazan kampanyasını kullanabiliyor. Vodafone tarafından sunulan Yükle Kazan kampanyası çerçevesinde faturasız Vodafone hat sahipleri, hatlarına TL yüklemesi yaparak, bedava dakika kazanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “DAKIKA” yazarak, “4455” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde Vodafone tarafından Yükle Kazan kampanyası çerçevesinde bedava dakika kazanabilmek için ne kadarlık bir TL yüklemesi yapması gerektiğini öğrenebilmektedir. Öğrenilen TL miktarının yüklenmesi durumunda da Yükle Kazan kampanyası çerçevesinde ekstra bir işlem yapmaya gerek olmadan, kazanılan Vodafone bedava dakikalar hatta yüklenmektedir.

Vodafone Harca Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone, abonelerinin harcadıkça kazanması üzerine kurulu “Harca Kazan” isimli bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde Vodafone faturasız hat aboneleri harcadıkları TL miktarı üzerinden bedava dakika kazanma hakkına sahip olabiliyor. Vodafone’ nin sunduğu ve özellikle yoğun konuşma gerçekleştiren Vodafone faturasız hat abonelerine kesintisiz görüşme fırsatı sunan bu kampanyaya kolayca katılım gerçekleştirilebiliyor. Vodafone bedava dakika kazanmak için kampanyaya katılım gerçekleştirmek sadece bir SMS ile mümkün oluyor. Bu çerçevede cep telefonlarının kısa mesaj servisine “BANANEVAR” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde otomatik yanıt içeren SMS ile ne kadar bedava konuşma hakkı kazanılacağı ve bunun için kaç TL harcanması gerektiği öğrenilebilmektedir. Vodafone faturasız hat aboneleri 30 TL’lik bir harcama gerçekleştirerek, herhangi bir koşul olmadan kullanabilecekleri her yöne bedava 100 dakika paketi kazanabilmektedir. Böylelikle kesintisiz görüşme gerçekleştirerek, Vodafone dakikam bitti gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.