Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2024

Vodafone Bedava İnternet 2024

Vodafone birçok kampanyasıyla müşterilerini düşünen başarılı bir operatör. Bu operatörün birden çok yöntemiyle birlikte Vodafone kullananlar zahmetsiz bir şekilde bedava internete erişebilirler. Vodafone bedava internet 2020 arasında pek çok Vodefone kullanıcısının belki de en çok sevdiği uygulama Bana Ne Var uygulamasıdır. Bu uygulamayla birlikte kişilere birçok haklar tanımlanmaktadır. Bu uygulamayı kullanmak da oldukça basittir. Hem iOS hem de android telefonlara uyumlu olan Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmek yeterli olacaktır. Bu uygulamayı indirdikten sonraki pazartesi günü kişi bana ne var butonuna tıklayarak bedava 500 mb internete hak kazanmış olacaktır. Bu ilk hafta için geçerlidir ve kişiler kalan internet paketini yine yanımda uygulamasına bakarak görebilirler. Kişiler ilerleyen pazartesi günlerinde yine bana ne var butonuna tıklamaları durumunda pek çok hediyeye hak kazanacaklardır. Bu hediyeler genellikle internet paketleri olurken konuşma, sms gibi paketlerin gelme olasılığı vardır. Fakat ilk hafta direkt 500 mb hatta tanımlanır ve diğer haftalarda daha fazla internet paketi gelme şansı da bir hayli yüksektir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Süper 2 GB hediye internet kampanyası da yine Vodafone kullanıcılarının en çok uyguladığı yöntemler arasındadır. Bu yöntemi maalesef herkes uygulayamaz yalnızca faturasız hat sahipleri bu hakka sahip olurlar. Bunun için yapılması gereken şey kişi hattına 35 TL ve üzeri yükleme yapması durumunda hattına anında 2 GB internet yüklenecektir. 2 GB kazanmak için bir diğer yöntem de Vodafone hattını 4.5G’ye geçirmek olacaktır. Eğer kişinin telefon hattı hala 4.5G’ye geçmemişse Vodafone’a giderek hattını 4.5G’ye geçirebilir. Bu işlemden sonra da 4.5G yazıp 4545’e sms atması durumunda telefonuna 2 GB internet tanımlanacaktır. Bu kampanyaların bir çoğunun kullanım süresi 1 aydır. Kişi bu 1 ay içinde hattına tanımlanan internet paketini dilediği gibi kullanma hakkına sahiptir. Fakat bu 1 aydan sonra kişinin hattına tanımlanan internet paketlerinin bitmemesi durumunda öbür aya sarkma gibi bir durumu bulunmamaktadır. Bu sebeple kişiler bu tarz internet durumlarını Vodafone uygulamaları üzerinden takip edebilirler.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet konusunda birçok firmanın olduğu gibi çevre konusuna önem vermektedir. Kağıt israfının azaltılmasına teşvik olması için kişiler e-faturaya geçer ya da fatura bilgilerinin sms olarak gelmesini kabul etmeleri durumunda Vodafone bu kişilere 1 GB internet sunmaktadır. Bu interneti kişiler 2 hafta boyunca diledikleri uygulamalarda kullanma haklarına sahiptirler. Bunun için kişinin EFATURA boşlık eposta adresini 7000’e ya da SMS yazıp 7000’e sms atması yeterli olacaktır.  Bir diğer uygulama için de kişilerin dikkatli olması gereklidir. Öncelikle kişiler bu söylenen yöntemi daha önce uygulamış olmaları durumunda yine uygularlarsa faturalarına ek ücret yansıyacaktır bu sebeple uygulamadıklarına emin olmaları gerekmektedir.. İlk defa kullanan kişiler için Super2GB yazmaları ve 3636’ya sms atmaları durumunda hatlarına 2 GB 1 aylık internet tanımlanacaktır. Bu kampanya ilk 1 ay ücretsiz olduğu için 1 ayın sonunda IPTAL Super2GB yazıp 3636’ya sms atılması durumunda kampanya iptal olacaktır ve kişinin herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmayacaktır.

Kişinin surpriz yazıp 6666’ya sms atması durumunda da Vodafone kişinin hattına özel birçok hediye tanımlayacaktır. Bu konuşma, sms olabileceği gibi çoğu durumda bedava internet olmaktadır ve kişiyi kısa bir süre de olsa yetecek internet hizmetini vermektedir. Akıllı telefonların çoğalmasıyla birlikte internet gereksinimi arttığı için bu tarz operatörler müşterilerine bu tarz kampanya ve yöntemlerle internet tanımlamaya devam etmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ilhan dedi ki:

  Vodafone bedava internet harika bir kampanya olmuş

 2. Kazım dedi ki:

  Güzel kampanya Vodafone bedava internet leri çok güzel oluyor

 3. Sorry dedi ki:

  Müthiş Vodofone gerçekten güzel şeyler yapıyor Vodafonu seviyorum hakkını veriyor

 4. Coskun dedi ki:

  vodofone Bedava internet kazanmak harika