Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2024 Faturasız

Vodafone Bedava İnternet 2024 Faturasız

Vodafone Bedava İnternet 2021 Faturasız

Vodafone bedava internet 2021 faturasız hatlar için Türkiye genelinde pek çok kampanyaya sahiptir. Sınırsız ve bedava çok sayıda internet kampanyasından yararlanılabilmektedir. Vodafone bedava internet kampanyalarına Vodafone’un web sitesinden, Vodafone Yanımda uygulamasından, müşteri hizmetlerinden ve Vodafone bayilerinden ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Dönem dönem kampanyalar yenilenmektedir. Ayrıca özel günlerde özel şartlara sahip bedava internet kampanyaları da bulunmaktadır. Bayramlar ve yılbaşı gibi özel günler için yapılacak olan kampanyalar çoğunlukla bu günler yaklaşırken operatör tarafından şartları ile beraber duyurulmaktadır.

Vodafone Faturasıza Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturasıza geçiş yapanlara hoş geldin hediyesi olarak bedava internet verilmektedir. Vodafone bedava internet kazanma arayışında olanlar, faturasız hata geçiş yaptıktan sonra 20 GB internet sahibi olmaktadırlar. Bu internetin kullanım süresi ise 3 ay olarak belirlenmiştir. 90 gün süresince her ay standart tarifeye ek olarak kullanıcının hattına 20 GB internet tanımlanmaktadır ve bu internet Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden takip edilebilmektedir. Uygulamadan kalan kullanımlar görüntülenebilmektedir.

Vodafone 4.5G Bulamayana Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone, kapsama alanı konusunda iddialı olduğunu belirten bir operatördür. Dolayısı ile 4.5G çekmeyen herhangi bir yerin olmadığını iddia etmektedir. Vodafone 4.5G bedava internetkazanmak isteyenlerin 4.5G’nin çekmediği bir yer bulmaları gerekmektedir. 4.5G çekmeyen yeri bulup Vodafone’a bildirdiklerinde, Vodafone 4.5G interneti hata tanımlamaktadır. Hediye internet ise 1 gün süre ile geçerli olmaktadır. 4.5G’nin çekmediği yerin Vodafone’a bildirilebilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasının açılması gerekmektedir. 4.5G yoksa 4.5 GB var butonuna tıkladıktan sonra konumun bildirilmesi internetin hata tanımlanması için yeterli olmaktadır.

Vodafone Seviyorum Testi İle Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone faturasız kullanıcılarına sadece birkaç sorudan oluşan bir test çözerek bedava internet kazanma fırsatı sunmaktadır. Vodafone seviyorum internet kazanmak isteyenler, Vodafone’un web sitesi üzerinden seviyorum interneti sayfasına gitmelidirler. Ardından testi çözmeye başlamalıdırlar. Test kullanıcıların internet kullanım şekli ile alakalı bir testtir. Kullanıcılar testi çözerek internet kişilikleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. İnterneti hangi sıklıkla hangi amaçlar ile kullandıklarına dair sorular sorulmaktadır. Testin yarısına kadar geldiklerinde internet kişiliklerini öğrenebilmeleri mümkün olmaktadır. Ancak testi tamamladıklarında hatlarına 3 GB internet tanımlanmaktadır. Verilen 3 GB interneti kullanmak için gerekli olan süre 24 saattir. Vodafone bedava internet 2021 faturasızkampanyalarından biri olan Vodafone seviyorum testi sonrasında kullanıcılar 1 TB internet çekilişine katılmaya da hak kazanmaktadırlar.

Vodafone 5 GB Hediye İnternet Kazanma İmkanı

Vodafone faturasız hata geçiş yapanların paketlerine ek olarak 5 GB internete sahip olabilme fırsatları bulunmaktadır. Faturasız hata geçiş yaptıktan sonra öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Hem mevcut Vodafoneluların faturasız hata geçmeleri durumunda hem de başka operatörden Vodafone’a geçenlerin faturasız hata geçiş yapmaları halinde bu kampanyadan yararlanabilmeleri mümkün olmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ek paketler menüsü açılarak 5 GB internetin hata tanımlanması sağlanabilmektedir.

Vodafone Hediye Çarkı İle Bedava İnternet Kazanmak

Vodafone hediye internet veren uygulamalar içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması bulunmaktadır. Uygulamaya giriş yapıldığında, Bana ne var menüsü açılmalıdır. Ekrana bir çark gelmektedir ve bu çark çevrildikten sonra hediye alınabilmektedir. Sadece internet değil, aynı zamanda dakika ve SMS hediyeleri de alınabilmektedir. Her hafta bir kere çarkı çevirme hakkı verilmektedir. Vodafone bedava internet 2021 faturasız kampanyalarından biri olan hediye çarkı ile 1 GB’tan 4 GB’a kadar hediye internet kazanılabilmektedir. Hediyeler haftalık, günlük ya da saatlik olabilmektedir.

Vodofone faturasız hat bedava internet kazanma, 2021 Vodofone Bedava İnternet faturasız

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.