Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2024

Vodafone Bedava İnternet 2024

Vodafone Bedava İnternet 2023

Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hatları kapsamaktadır. Bedava internet kampanyaları hem Vodafone’un web sitelerinde hem sosyal medya hesaplarında anlık olarak yayınlanmaktadır. Hangi tarifede olduğu fark etmeksizin her Vodafone kullanıcısı için avantajlı kampanyalar bulunmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden bu kampanyalara katılım sağlanabilmektedir. Bazı bedava internet kampanyalarına tek seferlik katılım sağlayabilmek mümkün olurken bazı internet kampanyalarından haftalık olarak bedava internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Sadece mevcut kullanıcılar için değil hattını yeni Vodafone’a taşıyacak olanlar için de özel kampanyalar bulunmaktadır. Kazanılan bedava internet bittikten sonra ücreti karşılığında yenilenmediği için herhangi bir iptal işlemi yapılmasına gerek olmamaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanma kampanyası için Vodafone Yanımda uygulaması indirilmelidir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki menüye girilmeli ve bu menüden Bana Ne Var butonuna tıklanmalıdır. Ekrana bir çark gelmektedir. Bu çarkı çevirdikten sonra çark nerede durursa ona göre hediye kazanılabilmektedir. Çarktan bedava internet, SMS, dakika ve marka indirimleri kazanabilmek mümkündür. Ancak çarktan tek çevirmede toplam en fazla 5 GB internet kazanılabilmektedir. 1 GB, 2 GB ve 5 GB internet seçenekleri bulunmaktadır. Kazanılan bedava internetin 1 gün süre ile ücretsiz bir şekilde kullanılabilmesi mümkün olmaktadır.Vodafone Bana Ne Var kampanyasına katılmak isteyenlerin sağlamaları gereken ek bir şart bulunmamaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyasıyla Bedava İnternet

Vodafone seviyorum internet kampanyasına katılım sağlamak için Vodafone’un web sitesinden internet testinin çözülmesi gerekmektedir. Kullanıcı test sonucuna göre internet karakterini öğrenebilmektedir. Aynı zamanda Vodafone bedava internet 2021 kampanyası kapsamında 3 GB internet hattına tanımlanmaktadır. Bedava internet kazanılabilmesi için testin tamamının çözülmesi gerekmektedir. Kullanıcıya testin yarısında internet kişiliğini öğrenme fırsatı sunulur ancak tamamlanmadan hediye verilmemektedir. Test kapsamında sorulan sorular ise şöyledir:

  • Kullanıcının internet ile arasının nasıl olduğu sorulmaktadır.
  • Bir gününün nasıl bir tempoda geçtiği sorular arasındadır.
  • Çağın getirdiği internetten işleri halletme kolaylığına adapte olup olmadığını test eden soru bulunmaktadır.
  • İnterneti hangi amaç ile kullandığına yönelik sorular vardır.

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet Avlama

Vodafone internet avcıları uygulaması aracılığı ile kullanıcılar çaba sarf ederek bedava internet kazanabilmektedirler. İnternet avcıları uygulamasının çalışma mantığı, Turkcell’in Bip uygulaması üzerinden oyun oynayarak bedava internet kazanmaya oldukça benzemektedir. Vodafone internet avcıları kapsamında bit avlanmakta ve avlanan bitler için puan kazanılmaktadır. Her puanın bir internet karşılığı bulunmaktadır ve bu puanları internete çevirerek bedava internet kullanabilmek mümkün olmaktadır. Vodafone internet avcıları ile internet kazanacak olanlara haftalık 1 GB internet veya günlük 1 GB internet gibi seçenekler sunulmaktadır. Vodafonelulara hem gezme hem de internet kazanma seçeneği sunan bir uygulamadır.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyasına Katılım

Vodafone 4.5G bedava internet kampanyası kapsamında bedava internet kazanılabilmektedir. Bu kampanyaya katılmak isteyenlerin 2021 yılında Vodafone hatlarını 4.5G’ye yükseltmeleri gerekmektedir. Vodafone bedava internet 2021kampanyalarından biri olan 4.5G kampanyası ile 1 GB veya 2 GB internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Hattı 4.5G’ye yükseltmek için Vodafone bayilerine gidilebilmektedir ya da telefonun mesaj kısmına 4.5G yazıp mesajı 4545’e göndererek de yükseltilebilmektedir. Hatlarını 4.5G’ye yükseltenlere verilen hediye internetin geçerli olduğu süre ise 30 gündür. Vodafone müşteri hizmetleri aracılığı ile 4.5G internet kampanyası ile ilgili detaylı bilgi alınabilmekte ve hattın 4.5G’ye yükseltilmesi için talepte bulunulabilmektedir.

Vodofone Bedava İnternet 2023 kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor 2023 Vodofone Bedava İnternet kazanmak çok kolay Vodofone 2023 bedava internet kazanma şansını yakala

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.