Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcılarının her geçen gün daha fazla memnun olmalarını sağlayan çalışmalar, söz konusu operatör firması tarafından global çapta gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan Vodafone, aynı zamanda da teknolojik gelişmeleri de ele alarak; son zamanlarda revaçta olan internet seçeneği hizmeti konusunda da gerekli seçenekleri kullanıcılarına sunuyor. Bol internetli paketleri kullanıcılarına sağlamasının yanı sıra kullanıcılarının taleplerini baz alarak harekete geçmesi gibi durumları da hayata geçiriyor. Aynı zamanda da tüm kullanıcılarına bedava internet sağlamasıyla da yaygın bir biçimde üst düzey hizmetlerini ortaya koyabiliyor. Vodafone bedava internet nasıl yapılır biçimindeki sorulara da gerekli cevapları veriyor.

Vodafone 2 GB İnternet Hediye

Vodafone tarafından sunulan 2 GB hediye internet paketinden yararlanmak adına temel şart Vodafone Freezone üyesi olmaktadır. Vodafone Freezone’a mensup olmak için ise 26 yaşından gün almamak gerekmektedir. Bu internet seçeneğinden yararlanmak isteyen kullanıcıların faturasız hatlarına birer hafta arayla en az 30 TL yükleme yapmaları gerekmektedir. Bu bedelle de paket alacak olan kullanıcıların 2 GB internet seçeneğinden yararlanmaları söz konusu olacaktır.

Vodafone Freezone’lulara has 2 GB internet tanımlanması adına belirtilen faaliyetlerde bulunan kullanıcıların, kısa süre içerisinde bu hediyelerini kullanmaya başlayacakları söylenebilecektir. Otomatik olarak tanımlanacak ve bildirim gönderilecek olan bu kampanya, sadece 2 gün geçerli olarak görülebilecektir. Kullanılmaması halinde ise devredilmesi gibi bir durum olmayacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır Faturasız Hatlarda?

Vodafone, hat sahibi olmak isteyen kullanıcılarına oldukça ilgi çeken bir kampanya sunuyor. Bu kampanyanın içeriğinde yeni hat almış olanlara hoş geldin niteliği taşıyan 15 GB internet sağlanabiliyor. Vodafone Faturasız Başlangıç Paketi’ne tabi olan kullanıcıların 35 TL’ye kadar olan paketlerini istedikleri bir biçimde tanımlamaları sonrasında hayata geçirilebilecektir. Bunun yanında da Vodafone’dan yeni hat talep eden kullanıcıların 3 ay boyunca her defasında 5 GB; yani 15 GB internet hediyesi bulunmaktadır. Bu hediye kullanıcıların hatlarına tanımlanmakla beraber, bu uygulamadan yararlanmak son derecede kolaydor. HEDİYE5GB yazarak 7000’e kısa mesaj atacak olan kullanıcıların, bu hediyeleri edinebilmeleri mümkün olacaktır. Bu kısa mesaj servisinden de herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Hali hazırda Vodafone’da faturasız hat sahibi olan kişiler ise Vodafone bedava internet için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek buradaki kampanyaları ve kendilerine özel hazırlanan hediyeleri haftalık olarak takip edebilirler.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır Faturalı Hatlarda?

Vodafone faturalı hat alımını gerçekleştirmek isteyen kullanıcıları iyi bir başlangıç beklemektedir. Faturalı hat sahiplerine Vodafone tarafından bedava internet sunularak, bir nevi hoş geldin hediyesi verilmektedir. Bu internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılara 1 yıl boyunca her ay 1 GB hediye edilerek, toplamda 12 GB tahsis edilmiş olacaktır.

Vodafone tarafından sunulan ve sadece yeni faturalı hat alan kişileri içeren bu kampanya, iki farklı biçimde sunulmaktadır. Bu iki alternatifin herhangi birini sağlayan kullanıcıların hediye internetlerine erişim sağlamaları söz konusu olabilmektedir. Bu unsurlar Vodafone Yanımda uygulaması ve kısa mesaj işlemidir. Hediye internet almak için SMS işlemlerini gerçekleştirecek olan kullanıcıların HOSGELDİN1GB yazmaları ve bu metni 7000’e SMS atmaları yeterli olacaktır. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde ise Ek Paket Al seçeneğinden internet başlığı dahilinde “Aylık Hoş Geldin 1 GB” paketini seçebileceklerdir.

Vodafone’un zaten faturalı hat kullanan müşterileri için de farklı farklı hediye internet seçenekleri bulunmaktadır. Bu internet kampanyaları, zaman içerisinde değişerek, güncellemeye tabi olmaktadır. Bundan ötürü de her faturalı hat kullanıcısının zaman zaman Vodafone Yanımda programını belli aralıklarda kullanmaları ve güncel hediye internet paketlerinden haberdar olmaları tavsiye edilmektedir.

Numara Taşıyana Vodafone’dan Hediye İnternet

Diğer operatörlerde yer alan hat sahiplerinin, hatlarını Vodafone bünyesine taşımaları halinde, hediye internet unsurlarına sahip olabilmeleri söz konusudur. Bu kullanıcıların var olan paketlerine ilave olarak 2 GB hediye internet fırsatından yararlanmaları söz konusudur. Bu hediye internet tüm kullanıcılara 1 yıl boyunca sağlanabilecektir. Aynı zamanda da Vodafone’a hattını taşıyacak olan kullanıcılardan herhangi bir ücret de talep edilmeyecektir. Vodafone’a hattını taşıma işlemleri son derecede kısa bir süreç içerisinde tamamlanarak; kullanıcılar ilk dakikadan itibaren memnun edilmeye çalışılacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.