Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nisan 2024 Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Nisan 2024 Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Nisan 2020 Kampanyası

İngiltere merkezli uluslararası telekomünikasyon devi Vodafone, uzun yıllardır Türkiye’ de de operatör hizmetleri vermektedir. Türkiye’ nin her yerinde yüksek çekim gücü kalitesi farkıyla hizmet veren Vodafone, özel paketleri ile dikkat çekiyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri daha ekonomik internet paketleri il kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte Vodafone, mevcut tarifelerindeki internet paketi yetmeyen tüm faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak farklı ücretsiz internet kampanyaları sunuyor. Farklı uygulama ve kanallar üzerinden hediye internet paketleri sunan Vodafone’ nin kampanyaları 2020 nisan ayında da devam ediyor. Vodafone bedava internet nisan 2020 kampanyası ile nisan ayında da kesintisiz ve doyasıya internet erişiminin keyfini tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri değerlendirebiliyor.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından tüm abonelerine sunulan ve kolayca bedava internet paketi kazanma şansı sunan kampanyaların başında “Vodafone Yanımda” uygulaması gelmektedir. Tüm Vodafone faturalı veya faturasız hat kullanıcılarının, abonelik işlemlerini hızlı ve kolayca yapabildikleri bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinde yer alan “Çarkıfelek” sayesinde tüm aboneler her hafta farklı GB’lerde bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Vodafone Yanımda uygulaması tüm aboneler tarafından Google Play Store veya AppStore uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Vodafone hat numarası ve oluşturulacak özel şifre ile uygulamaya giriş yapılabiliyor. Vodafone bedava internet nisan 2020 kampanyası kapsamında her hafta bir defa olacak şekilde bu kampanyaya katılım gerçekleştirilebiliyor.

Her hafta bir defa çevrilebilen çark sayesinde farklı GB’lerde hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Ağırlıklı olarka haftalık ücretsiz internet paketleri kazanılıyor olsa da aylık hediye internet paketinin kazanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Çarkın çevrilmesinden sonra hediye internet paketi anında hatta tanımlanmaktadır. Vodafone bedava internet nisan 2020 kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması çarkı tüma boneler tarafından çevrilebilmektedir. Mevcut tarife ve paketler ile birlikte diğer Vodafone mobil uygulamalarının kullanımıyla her hafta ek çark çevirme hakları da kazanılabilmektedir. Böylelikle kazanılacak hediye internet paketi sayısının arttırılması ve kesintisiz internet erişiminin sürdürülebilmesi mümkün olmaktadır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet nisan 2020 kampanyası devam eden kampanyalarından birisi de “Vodafone Arkadaşını Davet Et” kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında “Vodafone Yanımda” isimli uygulamayı sevdiklerine tavsiye eden tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri ücretsiz hediye internet paketi kazanabilmektedir. Üstelik abonelerin arkadaşlarını Yanımda uygulamasına davet ederek, kazanacakları hediye internet paketinin kullanımında herhangi bir koşul bulunmuyor. Böylelikle tüm Vodafone aboneleri mobil internet bağlantılarının tümünde bu paketi kullanabiliyor. Bununla birlikte Vodafone Arkadaşını Davet Et kampanyası ile her davet için ücretsiz 8 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Söz konusu kampanyadaki ön koşul ise Yanımda uygulamasını kullanmak üzere davet edilen Vodafone abonesinin son 6 ay içerisinde hiç Yanımda uygulamasını kullanmamış olmamasıdır.

Vodafone İnterneti Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet nisan 2020 kampanyası arasında yer alan “Vodafone Seviyorum İnterneti” kampanyası özgürce internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Seviyorum İnterneti adı altında 3GB ile 1 TB aralığında ücretsiz internet paketi kazanabilme fırsatı sunuldu. Vodafone tarafından kampanyaya özel olarak yayınlanan internet sayfasında aboneler kendilerine sorulan 6 soruya yanıt vermelidir. Bu sorulara yanıt veren aboneler otomatik olarak hatlarına günlük 3 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Bu şekilde kesintisiz internet erişiminin keyfini tamamen özgürce ve doyasıya çıkarabilme şansına sahip olabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Hülya dedi ki:

  Eğitim için internet şart

 2. elif gündüz dedi ki:

  vodafone

 3. Savaş dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum

 4. Halis dedi ki:

  hediye internetin geldi çok tesekkürler

 5. Dogan dedi ki:

  Vodafone ücretsiz Internet ücretsiz

 6. Azra dedi ki:

  Harika çok iyi geldi tesekkür bedava internet

 7. Yağız dedi ki:

  Süper harikasınız

 8. Cemal dedi ki:

  Vodafone bedava internet harikasınız

 9. Buğra dedi ki:

  Çok iyi bir şey