Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları

Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play ve diğer telefonlara ait olan işletim sistemlerin marketlerinden telefonlarınıza indirebilirsiniz. Eğer ki telefonunuz Androidse bu uygulamayı Google Play’den indirebilirsiniz. Her neyse hemen sizlere bir diğer çok konuşulan paket olan 2GB bedava internet paketinden de söz edeyim.

Evet Vodafone hiç yerinde durmuyor ve her ay bedava internet verdiği gibi bu sene de 2020 yılında da devam ettirdiği ABONE SUPER 2GB paketi ile daha önceden bu kampanyadan yararlanmayan kişilere deneme paketi olarak 2GB bedava internet veriyor. Eğer ki bu paketi daha önceden denediyseniz uzak durun, eğer hiç ABONE SUPER adı altında paket yapmadıysanız da hemen bu paketi yapmayı unutmayın ki 2GB az bir internet paketi değil. Neler neler yapılmaz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda Evet üst kısımda da bahsettiğim gibi sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play’den indirip hemen giriş yapmanız durumunda bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp internet paketleri kısmındaki bedava internet olan ücretsiz kampanyayı satın alarak bedava olarak internet paketi kazanmış olacaktır. Ve ayrıca bu paketi her ay paket bittikten sonra 30 günün ardından tekrardan yapabilirsiniz.

Paketi tekrar yapabilmek için iptal etmeye çalışmayın, paketi ayda sadece bir kere yapabilirsiniz ve son olarak bu paketi yapabilmek için hattınızda başka bir internet paketinin olmaması gerekmektedir.

ABONE SUPER 2 GB Gel gelelim Vodafone’un düzenlemiş olduğu en güzel paketlerinden olan 2 GB bedava internet paketine. Evet bu kampanyadan 2 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz lakin daha önceden yapmamış olmalısınız.

Bir zamanların efsane paketlerinden olan ABONE SUPER paketi 4GB bedava internet verirken bu sene 2GB bedava internet veriyor bu paketi yapmak istiyorsanız da hemen ABONE SUPER 2GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın, daha önceden denediyseniz denemeyin.4.5G Bedava İnternetHazır bedava internet demişken, sizlere bir çok sitede paylaşılmayan bir paketten de söz etmek istiyorum.

Biliyorsunuz ki 2019 yılında yaşıyoruz yani teknoloji çağındayız. Şimdi 3G internet kullanmanın bir anlamı yok, onun için bir an önce sizlerde 4.5G internet hızına erişmeye hazır olun. Eğer ki telefonunuz 4.5G uyumlu ise hattınızı Vodafone bayisine giderek değiştirip hemen sizde 4.5G internet paketinden faydalanabilmek için 4BUCAKG yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Vodafonu seviyorum

  2. AYSEL dedi ki:

    vodofon dan çok memnunum

  3. İhsan dedi ki:

    Vodafone bedava internet ve hediyeleri harika