Bedava İnternet

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler sloganı ile Vodafon’un çocuklarınıza özel paketler hazırladığını duyurmak isteriz. Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler kapsamında ailelerin artık endişeli bir hal almasına gerek kalmayacak, Dünyanın gelişen teknoloji yaşı artık küçülmeye doğru gidiyor ama bu Teknoloji çağı ebeveynler için güvenli mi ? İşte bu noktada Vodafon’un desteklediği ve projelendirdiği uzmanlar tarafından güvenli internet oluşumunu gerçekleştirip uygun paket seçeneği ile siz anne, babalara sunmuştur.

Vodafone Dijital Anne Babalara Çözümler Nasıl Yapılır?

Birçok vodafone abonesi Vodafone Merhaba Paketi nasıl konusu hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Paket adı: Vodafone Merhaba Paketi Slogan ise; Çocuğunuzun ihtiyaçlarına özel hazırlanan Merhaba Tarifesi ile aklınız çocuğunuzun faturasında kalmasın! Paket detayları ise şu şekildedir; Dakika: Her yöne 200 Dakika Konuşma SMS: Her yöne 1.000 SMS İnternet: 1 GB İnternet Ücret: 22 TL ( ilk 3 Ay ücretsiz ) Bitmedi. ! Buradayım Uygulaması ile artık aklınız çocuğunuz da kalmayacak, Uygulamayı ücretsiz kullanabilmek için Vodafone Merhaba Paketi sahibi olmalısınız, bu paket sayesinde 12 ay boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanabilme imkanı sunuyor.

Uygulamayı nasıl indirip, nasıl kullanacağınıza dair bilgiler şu şekilde; Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler Çocuğunuzun ve kendi telefonunuzdan: BURADAYIM yazip 6666’ya SMS atabilirsiniz. Apple App Store veya Google Play Store’dan BURADAYIM yazarak arayıp indirebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için Vodafone  kullanıcısı olmanız gerekmekte, sadece 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmek için Merhaba tarifesi üzerinden kullanabilirsiniz. Diğer paketlere dahilseniz şayet, ücretli olarak uygulamayı kullanmaya hak kazanıyorsunuz. Vodafone ayrıca Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor, 2017 yılına girerken yine yeni yıl hediyeleri olarak Vodafone bedava internet, bedava sms, bedava konuşma dakikaları olsun hiç düşünmeden veriyor.

Ayrıca farkındaysanız diğer operatörlere sağman paketleri uygun ve paket zenginliği de çok bu yüzden en çok kullanılan bir operatör şirketi olarak görüyorum. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Vodafone, 2017 yılında müşteri potansiyelini arttırmak için yeni, zengin içerikli paketler çıkaracağını düşünüyorum. telefondestek.xyz adresini takip ederek Vodafone tarifelerinden ve bedava fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Biz Telefon Destek olarak sizler için operatör şirketlerinin web sitelerinden paketleri derleyerek sizlere hazırlıyoruz. Öneri ve şikayetlerimiz varsa eğer onları da dile getiriyoruz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.