Bedava İnternet

Vodafone Doldur 3GB Bedava İnternet

Vodafone Doldur 3GB Bedava İnternet

Vodafone Doldur 3GB Bedava İnternet

Vodafone abonelerinin en çok tercih ettiği bedava internet yöntemlerinden bir diğeri de Vodafone doldur 3GB bedava internet seçeneğidir. Mevcut paketinizdeki internet kullanımınıza kesintisiz bir şekilde devam edebilmek için tek yapmanız gereken Doldur 3GB internet paketini almaktır. Paketten yalnızca 3 GB tarifelerini kullanan kişiler yararlanabilmektedir. 3GB tarifeleri aktif olarak kullanımda olan aboneler, doldur paketlerinden kolayca kullanabilir. Tarifeniz aktif değilse ve doldur işlemi yapmak istiyorsanız, bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Doldur paketlerindeki amaç, kullanıcıların halihazırda bir paketinin olması ve azalan paketlerini daha sonradan ek bir ücret ile tarife bitiminden önce arttırmalarını içermektedir. Birçok kişi tarafından ücretsiz ya da bedava gibi lanse edilmesinin aksine, böyle bir durum söz konusu değildir. Ancak, normal bir ek internet paketi almak yerine doldur işlemlerinin tercih edilmesi halinde ücretler daha düşüktür.

Doldur Paketlerini Hangi Tarifeler Kullanabilir?

Doldurma işlemlerinin hangi tarifeler üzerinden yapılabildiği oldukça fazla sorulmaktadır. Bittikçe dolan mini, midi ve maksi tarifeler, faturasız freezone, faturasız esnek, faturasız, altın ve efsane fırsat paketleri gibi birçok tarifede internet doldurma işlemi mümkündür. Bu tarifelerin beraberindeki birçok Vodafone tarifesinde de doldurma yapılmaktadır. Kullandığınız tarife üzerinden Vodafone doldur 3GB bedava internet kampanyasından yararlanamıyorsanız eğer, sms başvurularınızda hatalı yazım olabilir. Örneğin, Doldur 3GB yazdınız fakat herhangi bir internet gelmediyse, bulunduğunuz tarifenin adını ve 3GB yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Tarifelerin her biri farklı şekilde doldurulabilmektedir. Paket ile ilgili birkaç kural bulunmaktadır. Bunlar, tarifenizin başlamasının hemen ardından doldurma işlemini gerçekleştirmek ve paket bitimi ile de bitmesidir. Paket dahilindeki kullanmadığınız internetler herhangi bir şekilde devretmediği gibi transfer de edilememektedir. Bu sebeple de paketin alınmasının ardından kullanılması gerekmektedir. Paketlerin doldurulması için faturasız 3GB tarifelerinden birinin kullanılıyor olması şarttır. 2 ya da 4 GB internet paketlerinden kullanan abonelerin Doldur 3GB yazarak pakete başvurmak istemelerinin sonucunda hata almaları kaçınılmazdır.

Vodafone Doldur 3 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 3 GB paketlerini tercih etmek istiyorsanız, öncelikle internet paketinizdeki GB’ların azaldığından emin olmanızı öneririz. Çünkü paketleriniz tamamen dolarak 3GB’a çıkacaktır. Paketten yararlanabilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri SMS ile başvuru yapmak iken, bir diğeri ise Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaktadır. Uygulama üzerinden ek internet paketleri bölümünü açarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ya da Doldur 3GB yazarak 3636 numaralı Vodafone hizmet hattına mesaj gönderebilirsiniz. Bir diğer üçüncü yöntem ise web sayfası üzerinden başvuru yapmaktır. Vodafone.com.tr web sitesi üzerinden işlemlerinizi yine aynı şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone doldur 3GB bedava internet kullanmak isteyenlerin paket fiyatlarını öğrenmesi gerekmektedir. Faturalı doldur paketlerinde haftalık olarak 15 TL verilirken, faturasız aboneler için bu ücret aylık 10 TL olarak şekillenmektedir.

Vodafone Doldur 3GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Doldur paketleri otomatik olarak yenilenmediğinden paketlerin iptal edilerek geri ücret alınması mümkün değildir. Bu sebeple, paket yapılmasının ardından paketin bitimini beklemek yeterlidir. Tarifenizde yer alan internet oranınıza göre internet dolumu gerçekleştirilmektedir. Vodafone doldur 3GB bedava internet paketinizin bitmesinin ardından kendi paketiniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edeceksinizdir. Paketler yalnızca yurtiçinde geçerlidir ve yurtdışında kullanılması mümkün değildir. Doldur paketleri tekrarlamadığı için paket bitimlerinde tekrar paketi kullanmak için başvuru yapılması gerekmektedir. Her işlem için aynı yol izlenerek paket alımı gerçekleştirilmelidir. Otomatik olarak iptal olan paket, otomatik olarak yenilenmeyeceğinden her ihtiyaç duyulduğunda tekrar dolum işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Vodafone uygulamaları ve web sitesi üzerinden düzenli olarak ek internet paketlerinizi alabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Beytullah dedi ki:

    Vodofone bedava internet hemde 3gb harika

  2. Burak dedi ki:

    güzel uygulama Vodafone doldur ücretsiz internet