Bedava İnternet

Vodafone Fatura Aşımına İade

Vodafone Fatura Aşımına İade

Vodafone tarafından faturalı müşterileri vodafone fatura aşımına iade ile tarife/paket aşım sonrası ücretlerini geri alabiliyor. Vodafone Aşım Telafisi kampanyasıyla getirilen bu fırsatla yüksek fatura ödemeye artık son. Kampanyadan yararlanmak için getirilen özel koşulları taşıyan bireysel hat müşterileri 6 ayda yalnızca bir bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacak.

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası Nedir?

Vodafone en fazla 50 TL’ye kadar yapılacak fatura aşımlarının %100’ünü müşterilerine iade ediyor. Bu iade bir sonraki faturadan otomatik olarak düşürülmekte ve herhangi bir şekilde nakdi iade yapılmamaktadır.

Vodafone Yanımda adlı sadece Vodafone kullanıcılarına özel mobil uygulamayı indirerek Bana Ne Var bölümünden siz de bu fırsattan yararlanma hakkını elde edebilirsiniz. Bana Ne Var bölümünde fatura aşımına kesin çözüm sunulmak üzere size önerilen tarife ve paketlerden birisini tercih ederek değişiklik yapmanız gerekiyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Yalnızca bireysel faturalı hat müşterilerine özel bir kampanyadır. Faturanız 50 TL tutarındaki maksimum aşıma kadar %100 iade edilmeye tabidir. 50 TL’nin altındaki aşım da iade edilerek bir sonraki faturadan vodafone fatura aşımına iade olanağıyla otomatik olarak düşürülür.

Kampanyadan yararlanmak için en fazla 2 aylık açık fatura borcunun olması ve toplamda bu fatura aşımının en fazla 50 lira olması ön koşuldur. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var teklifiyle ortalama kullanımınız dikkate alınarak size önerilen paket ya da tarifeden birisine geçiş sağlamanız istemektedir.

Vodafone Aşım Telafisi Özel Koşulları

Vodafone tarafından en fazla 2 açık faturanın en fazla 50 TL tutarındaki aşımları %100 oranında iade edilir. Bireysel faturalı müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Ancak Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var sekmesinde kullanımınıza özel aritmetik ortalamaya dayanarak önerilen tarife ve paketlerden birine geçiş şartı aranmaktadır.

En fazla 2 açık faturada maksimum 50 TL’lik fatura aşımı %100 iade edilmektedir. İade bir sonraki çıkacak faturadan otomatik olarak düşürülerek gerçekleştirilir. Hesabınıza herhangi bir şekilde havale işlemi ve benzeri nakdi ödeme gerçekleştirilmez.
Kampanyadan bütün bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Ancak kara listede ya da gri listede yer alan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamaz.
Son ödeme tarihi geçmiş faturası bulunan müşterilerin yararlanması kesinlikle mümkün değildir.
6 ayda bir kez bu kampanyadan yararlanabilme olanağı sağlanıyor.
Kampanya hem ses hem sms hem de data (internet) kullanımlarının tamamı için geçerlidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Aşım Telafisi adlı kampanyadan yararlanmak için Vodafone müşterilerinin öncelikle Vodafone Yanımda adlı ücretsiz mobil uygulamayı cep telefonuna indirmesi gerekiyor.

Uygulamayı Android cihazlar için Google Play Store’dan iOS cihazlar için de Apple Store’dan indirmeniz mümkün. Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone resmi internet sayfasından da uygulamayı edinmeniz mümkün.

Uygulamayı indirdikten sonra Bana Ne Var? adlı sekmeye gidin. Orada ortalama olarak dakika, sms ve data kullanımınıza özel size önerilen tekliflerin listesi sıralanmaktadır. Bu tarife ve paketler arasından size en uygun olanını seçmenizin ardından vodafone fatura aşımına iade kampanyasından yararlanmaya hak kazanırsınız. Eğer hiçbir tarife/paket değişikliği yapmazsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanyaya sadece altı ayda bir kere fatura aşımları için katılım sağlama ön şartı konulmuştur. Bireysel müşterilerin faturasının 50 TL tutarındaki maksimum iadesi için getirilen bu kampanya sayesinde kullanıcıların son iki aylık fatura aşımının 50 TL maksimum farkını iade alabilir.

Kullanıcıya iade herhangi bir havale yöntemiyle ya da nakdi ödeme yöntemiyle gerçekleştirilmez. Yalnızca çıkacak bir sonraki ayın faturasından iade otomatik olarak düşürülür. Kampanyadan yararlanacak kişilerin kara listede yer almaması da gerekmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.