Bedava İnternet

Vodafone Faturalı Ek Paketler Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Ek Paketler Nasıl Yapılır?

Dünya markası olan dev GSM firması abonelerine gösterdiği önem ile oldukça takdir topluyor. Abonelerinin sorunlarına çözüm üretmeye çalışan ve genelde de bunda başarılı olan firma şimdi ise ek paketleri ile gündemde. Günümüzde çoğu faturalı abone bitiş süresinden önce konuşma hakkı, SMS ve internet kullanım haklarını bitiriyor. Yaşanan bu durum ile beraber kullanıcılar ya bir dahaki aya kadar paket içeriklerini kullanamıyorlar ya da faturalarına aşım bedelini göze alarak internet, dakika ve mesajlaşma haklarını kullanmaya devam edip faturalarında fazladan tutarlar ödemek zorunda kalıyorlar.

Türkiye’ nin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden olan Vodafone ise faturalı müşterilerinin bu sorununu çözmek adına yeni adımlar attı ve birbirinden güzel fırsatlarla dolu kampanyaları görücüye sundu. Bu zengin içerikli faydalar sayesinde artık kullanım haklarınız bittiği takdirde her yöne veya şebeke içi dakika, SMS ve internet satın alabileceksiniz. Hemde bir sürü seçenek arasından rahat rahat tercih yapabileceksiniz, oldukça ekonomik fiyatlara. Sizde bu fırsatlar ile dolu dünyaya adım atın ve fatura aşım derdi olmadan tarifenizin keyfini sürmeye başlayın.

Sizlerde bu fırsatlardan faydalanırken 2018 yılında yeni geçerli olan Vodafone bedava internet paketlerini deneyerek bedava internetin keyfini çıkarın. Akıl Küpü Duran, Devreden, Hesabını Bilen, Esnek, Faturayı Aşmayan tarifelerinden birinde iseniz; Her yöne SMS, dakika ve internet kullanım hakkını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her yöne ek 250 SMS’ e sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz veya daha fazla SMS hakkı istiyorsanız size sunulan tercihlerden birini seçebilirsiniz.

Her Yöne 75 Dakika Yedek Paket

Faturalı Yedek Paket Eğer isterseniz otomatik olarak hattınıza dakika tanımlatabilirsiniz. Bu fırsat ile beraber konuşma hakkınız bittiği takdirde hattınıza 5 TL karşılığı her yöne 75 dakika tanımlanır ve fatura aşım derdi olmaksızın hattınızın faydalarının keyfini sürebilirsiniz. Yedek fayda satın almak için “ YEDEK ” yazıp 7580’ e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz veya Yanımda uygulamasını ziyaret ederek de satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Ek Paketler Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz ek fırsata ait kodu kısa mesaj olarak yazıp 7000’ e ücretsiz kısa mesaj göndererek hattınıza tanımlatabilirsiniz. Detaylar

  • Alınan kullanım hakkı 30 gün içinde harcanmadığı takdirde gelecek aylara devredilmez.
  • Her ay talepte bulunduğunuz takdirde yenilenir.
  • İptal işlemini müşteri hizmetlerinden veya Yanımda uygulamasını ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.