Bedava İnternet

Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası

vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone kampanyaları ile kazandırmaya devam ediyor. Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası ile Freezone’lu olmayan 26 yaşın altındaki kullanıcılarına Freezone kulüp kampanyasına katılmaları halinde 4 GB internet paketi sahibi olmalarını sağlamaktadır. Vodafone genç abonelerine özel fırsatlar ile dilediğinizce internetin keyfini doyasıya sürebilirsiniz. Freezone üyerine özel haftalık kampanyaların yanı sıra Vodafone freezone üyeliğine yeni katılacak olan genç kullanıcıları için başlatmış olduğu Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası ile katılmalarını kutlamak amacıyla bedava 4 GB hediye etmektedir.

Vodafone Freezone ile başlatmış olduğu kampanya serivenine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Buna göre Freezone üyeliğine yeni dahil olacak genç vodafone kullanıcıları 24 saat geçerli olacak 4 GB internet paketine anında sahip olabilecektir. Yalnızca 1 için geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin, daha önce Freezone üyeliğinin bulunmaması ve yeni bir kullanıcı olarak giriş yamaları gerekmektedir.

Tüm Freezone üyeleri için geçerli olmayan bu kampanya sadece yeni üyelik yaptıran kullanıcılara özel bir kampanya olarak hizmete sunulmuştur. Freezone üyeliği sonrasında yıl içerisinde birbirinden eğlenceli ve hediye fırsatlar ile dolu kampanyalar ile dilediğiniz binlerce ürün ve hediye GB’lar kazanabilirsiniz.

Kampanya Şartları

Vodafone üyeleri arasından gençlere yönelik fırsat ve kampanyalar yıl boyunca devam etmektedir. Vodafone gençlik platformu olan Freezone üyeliğine sahip kullanıcılar kampanyaların geçerliği olduğu noktalardan indirim ve hediye paketi kazanma şansına sahip olmaktadır. Vodafone 2019 kapsamında Freezone üyeliğine yeni geçen ve kulübe yeni dahil olan genç kullanıcıları için eşsiz bir kampanya sunmaktadır. Buna göre 26 yaşını doldurmamış ve vodafone hat sahibi olan gençler 24 saat kullanım için geçerli anında 4 GB internet sahibi olmaktadır.

Hattı kendi üzerinde tanımlı olmayan, anne veya babalarının üzerine tanımlanmış hat kullanıcısı genç vodafone lular da kendilerini hattın kullanıcı olarak tanımlayarak bu kampanyadan diledikleri gibi yararlanabilmektedir. 1. derece yakın akraba üzerine hat kullanan gençler de bu kapsama dahil edilmiştir.  Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattınına yüklenecektir. Hattına yüklenen hediye 4 GB 24 saat geçerli olacaktır.

İnterneti sıklıkla kullanan gençler için, freezone  sayfasından kampanyalarını öğrenebilir ve kendilerini hattın kullanıcısı olarak belirleyebilmektedir. Freezone kampanyasından yararlanmanın tek şartı 26 yaşından küçük  birey olmaktır. 26 yaşını doldurmuş ve daha büyük yaşlardaki kullanıcılar için kampanya koşulları geçerli değildir.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası, vodafone üyesi olan faturalı ve faturasız hatlar için kullanıma uygundur. Hat sahibinin veya kullanıcısının 26 yaşından küçük olması kampanyadan yararlanabilmek için yeterlidir. Freezone üyelerine özel birbirinden farklı kampanyalardan dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Vodafone bayi veya müşteri hizmetlerinden kampanya koşullarına uygun olup olmadığınızı öğrenebilir veya vodafone freezone sayfasından giriş yaparak kampanya koşullarını görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması tüm akıllı telefonlar için kullanıma açıktır. Yanımda uygulaması ile online işlemleri kolaylıkla yapabilir, tüm kampanya detaylarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması kullanıcıları için özel olarak belirlenen çeşitli hediye ve puanlara da anında sahip olabilirsiniz. Vodafone Freezone Kulüp 4 GB İnternet Kampanyası ve Freezone kullacılarına özel birbirinden farklı kampanyaları tek tık ile öğrenmek için Vodafone yanımda uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.