Bedava İnternet

Vodafone Haftalık Dakika Her Yöne Konuşma Paketi

Vodafone Haftalık Dakika Her Yöne Konuşma Paketi

Vodafone’da birçok haftalık konuşma paketi vardır. Bunların fiyatları konşma paketinin kaç dakika olduğunu göre değişkenlik gösterir. Bu konuşma paketlerini yapmanın da birçok yolu vardır. Bu paketleri Vodafone Yanımda uygulaması ile yapabileceğiniz gibi istenilen numaraya istenilen mesajı atarakta yapabilirsiniz.

Vodafone’da konuşma paketi yapmanın bir yolu da cep lira yüklediğiniz Vodafone Bayisinden sizin hattınıza konuşma paketi yüklemesini istemektir. Bu bayilere normal cep lira yükler gibi bir ücret ödersiniz ve hattınıza konuşma paketi yüklerler. Bu konuşma paketlerinden bir örnek verirsek, her yöne haftalık 100 dakika konuşma paketi Vodafone’da 9 liradır. Bu paketi yapmak için 7580’e  “HHY” yazıp sms göndermeniz yeterlidir.

Haftalık Dakika Her Yöne Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Herkesin en büyük tercihi olan Vodafone operatöründe sizlerde bir hafta boyunca her yöne çağrı yapabilirsiniz. Toplamda haftalık her yöne 100 dakika vodafone konuşma paketi sayesinde sizlerde diğer operatörlerde olan sevdiklerinizi engelsiz bir şekilde arayın.

Peki, Vodafone her yöne konuşma paketi nasıl yapılır? Sizlerde bu paketi yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, “HHY” yazıp 7580’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu yaptıktan sonra sizlerde 2019 yılında Vodafone her yöne arama yapabileceksiniz. Paketin haftalık kullanım ücreti toplamda 9TL’dir. Sizlerde 9TL karşılığında bu pakete sahip olabilirsiniz. Paketi iptal etmek için dakikalarınızın bitmesini veya 1 haftanın bitmesini beklemeniz yeterlidir.

Bu şekilde sizlerde her hafta alabileceğiniz Vodafone konuşma paketleri sayesinde sevdikleriniz ile iletişim halinde olabilirsiniz ve ayrıca Vodafone’un verdiği bedava internet paketlerinden de yararlanmak istiyorsanız da Vodafone bedava internet başlıklı yazıya göz atarak buradan Vodafone operatörünün verdiği bütün paketlere bakabilir ve sizlerde faydalanabilirsiniz. İlerleyen günlerde Vodafone için yeni paketlere yer vereceğiz, bizleri takip ederek yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.