Bedava İnternet

Vodafone Kara Kartal Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Kara Kartal Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone dünya standartlarında çekim kalitesi ve kapsama alanı ile dikkat çektiği kadar, düzenlediği birbirinden cazip kampanyaları ile de oldukça dikkat çekiyor. Abonelerine sunduğu bu kampanyalardaki internet, dakika ve kısa mesaj hakları oldukça bol bulunan bu paketler birçok kullanıcının şimdiden gözdesi oldu ve günden güne popülerleşiyor. Buna ek olarak düzenlendiği birbirinden güzel fırsatlar ile abonelerinin oldukça ilgisini çekiyor. Son düzenlediğini Kara Kartal kampanyası ile Türkiye’ de ki birçok abonenin dikkatini çekti. İçerik olarak Beşiktaş’lı müşterilere özel bu fırsat ile birlikte ücretsiz hediye 12 GB hediye internet kazanabilme imkânı sunuyor.

Hemen sizde Kara Kartal’ a üye olarak 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Buna ek olarak eğer arkadaşlarınızı da Kara Kartal’ a katılmaya ikna ederseniz, onlar üzerinden de 12 GB ‘ a kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Tüm fırsatlar bununla da bitmiyor, bu fırsattan faydalanmaya başladığınız zaman size özel daha birçok ayrıcalıktan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone’ nun Beşiktaş’ lı abonelerine özel düzenlendiği bu fırsat abonelerinin yüzünü oldukça güldürdü. Ayrıca bedava internet paketi hediyeleri de gün geçtikçe popülerleşmeye başladı. Sizde geç kalmadan hemen bu cazip kampanyaya katılın ve faydalanmaya başlayın. Ayrıca Vodafone karakartal kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler Vodafone bedava internet paketlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Karakartal Paketi İçeriği Nedir?

Karakartal Kampanyası 12 GB hediye internet hattınıza tanımlanır. Buna ek olarak birçok mağaza ve restoran da indirimli alışveriş imkânı ve daha nice fırsatlar sizi bekliyor.

KaraKartal Tarifesine Nasıl Katılabilirim?

Size uygun olan paketi seçip “ BJK3 “ veya “ BJK5 “ yazarak 1903’e ücretsiz kısa mesaj atarak destek olabilir ve katılabilirsiniz. Bu tarifeye geçiş yapmak için 542’ ye telefon edip müşteri hizmetleri ile iletişeme geçerek katılabilirsiniz veya Cep Merkezlerine gelip başvuruda bulunarak da geçiş yapabilirsiniz. Katılım Şartları Nelerdir? Kara Kartal’lı olmanız gerekmektedir.  Sizde hemen bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kara Kartal Kampanyası Detaylar

  • 19 Mart 2017- 19 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Hediye içeriğiniz bittiği takdirde bilgi mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • 1 ay boyunca harcanmayan kullanım haklarını gelecek aylara devrolmaz ve silinir.
  • Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz veya “OZET” yazıp 7000’ e ücretsiz SMS yollayarak bilgi edinebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.