Bedava İnternet

Vodafone KaraKartal ile 12 GB Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone KaraKartal ile 12 GB Bedava İnternet Fırsatı
  1. 2018 yılında bilindiği üzerine Vodafone operatörü Beşiktaş’ın vazgeçilmezi haline geldi. Bununla beraber Beşiktaş’a sponsor olan Vodafone operatörü Beşiktaşlı abonelerini unutmadı ve toplamda kazanabilecekleri 12GB bedava internet paketi kampanyasını nihayetinde sundu. Lakin bu kampanyadan faydalanabilmek için illaki Beşiktaşlı olmanıza kesinlikle gerek yoktur, Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken Vodafone operatörünü kullanmanız ve daha öncesinde bu kampanyadan faydalanmamış olmanız gerekmektedir.

Vodafone karakartal bedava internet paketinden faydalanmanız durumunda ilk etapta sizlere ücretsiz olarak 3GB hediye internet paketi tanımlanacaktır ve ardından Vodafone’lu arkadaşlarınızı bu kampanyaya davet ederek ve onların katılmalarını sağlamanız durumunda ek olarak GB internet paketleri de sizlere tanımlanacaktır. Toplamda Vodafone karakartal bedava internet kampanyasından 12GB’a kadar hediye internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone Karakartal Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyanın geçerlilik süresi 05 Temmuz tarihine kadar geçerlidir bu süreye kadar sizlerde bu kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanarak Vodafone bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Tek yapmanız gereken kampanyaya katılıp ve ardından arkadaşlarınızı da bu kampanyaya dahil etmektir.

Vodafone Karakartal kampanyasını yapabilmeniz için kampanya için sunulan paketleri satın almanız gerekmektedir, satın alacağınız paketler sonucunda hattınıza hediye internet paketleri tanımlanmış olacaktır. İlk etapta herkes tarafından tercih edilen BJK3 paketine göz atacak olursak bu paketin içeriği sadece 3TL karşılığında 125MB hediye internettir. 5 TL olan yani BJK5 paketinin içeriği ise sadece 250MB internet paketidir. Bu tarifeye kayıt olduktan sonra sizlerde Vodafone operatöründen her Beşiktaş’ın maçına özel hediye internet paketleri kazanmış olacaksınız.

  • BJK3 paketini sadece 3TL karşılığında satın almak istiyorsanız sizlerde BJK3 yazıp 1903’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Eğer ki benim paketimin içeriği daha fazla olsun diyorsanız da sizlerde Vodafone’dan BJK takımına destek olmak ve daha fazla kazanmak istiyorsanız BJK5 yazıp 1903’e SMS gönderebilirsiniz. Paketin ücreti ise 5TL’dir.

Sizler satın almış olduğunuz paketleri iptal etmediğiniz sürece her ay sistem tarafından ücretli olarak yenilenir yani satın almış olduğunuz paketin ücreti kadar hattınızdan bir kesinti yaşanır.

Vodafone Karakartal Hediye İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Karakartal bedava internet paketini ve aboneliğinizi iptal etmek oldukça kolaydır. Hattınıza tanımlı olan aboneliği sonlandırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken IPTAL BJK yazıp 1903’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Ardından hattınıza gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra abone olmuş olduğunuz internet paketi iptal olmuş olacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.