Bedava İnternet

Vodafone Pass Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Pass Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Pass ile bedava internet kazanabilme şansını yakalayabilirsiniz. Vodafone her seferinde oluşturmuş olduğu kampanyalar süreleri içerisinde kullanıcılara farklı olarak bedava internet hizmetlerini sunmaktadır. Vodafone paketlerin herhangi bir tanesini seçtiğiniz taktirde sizlere hediye olarak değişik miktarlarda internet hakları verilmektedir. Vodafone operatörlerini seçmiş olan kullanıcılar Vodafone Passtarifelerinden bir tanesini seçerek bedava internet kampanyalarından yararlanabilirler.

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanabilmeniz için Vodafone kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer Vodafone kullanışı değilseniz bile üzülmenize gerek yok. Çünkü tekrardan bu hata geçiş yaparak sizlere sunulmakta olan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Vodafone Red pass paketleri ile birlikte 55 TL’den başlayan fiyatlar dahilinde 8 GB internete sahip olabilirsiniz. Eğer bu bana yetmez diyenlerdenseniz sizler içinde oluşturulmuş olan paketler yer almaktadır. Vodafone bütün kullanıcılarını düşünerek 20 GB internet kotası olan paketleri bile sunmaktadır.

Vodafone Pass İle Bedava İnternet

Vodafone pass bedava internet almak istiyorsanız öncelikle sizlere sunulmakta olan herhangi bir paketi satın almanız gerekiyor. Daha sonrasında ister Vodafone kullanıcısı olun isterseniz de farklı operatörlerden hizmet alın bu durum için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Tarifelerinizi sizlere sunulmakta olan paketlerden yaptıktan sonra hattınıza 4 GB bedava internet tanımlanıyor. Bu interneti 1 ay boyunca kullanabilme şansına sahip oluyorsunuz. Daha sonrasında internet paketiniz bittikten sonra seçmiş olduğunuz mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirmeler sağlanarak ilerleyişlerinizi devam ettirmektesiniz.

Vodafone Pass Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone operatöründe birçok hediye internet paketleri bulunurken bu paketlerden biri de Vodafone Pass internet paketi olduğunu öğrenmiş olduk. Bununla beraber Vodafone operatöründen hediye internet kazanmak isteyen kişiler ilk olarak hemen Vodafone’nun resmi Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Bu uygulamayı indiren aboneler her pazartesi günü otomatik olarak farklı hediye paketler kazanmaktadır. Genel olarak 1 günlük veya 1 haftalık bedava internet paketini Vodafone Yanımda Bana Ne Var kampanyasından hattınıza tanımlanmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.