Bedava İnternet

Vodafone Perşembe Fırsatı Nasıl Yapılır?

Vodafone Perşembe Fırsatı Nasıl Yapılır?

Dünya standartlarında bir GSM operatörü olan Vodafone çekim kalitesi ve kapsamı alanı ile mevcut abonelerini mutlu ediyor ve kendine her geçen gün daha fazla abone kazandırıyor. Günden güne kullanımı artan bu GSM firması sadece kalitesi ile değil, aynı zamanda müşterilerine yönelik düzenlendiği birbirinden cazip ve ekonomik kampanyaları ile de gönülleri feth ediyor. Düzenlediği bu fırsatlar ise Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının da yüzünü oldukça güldürüyor.

Neredeyse her hafta yeni bir fırsat ile kullanıcılarının karşısına çıkan firma azımsanmayacak bir seviyede başarı artışı gösteriyor. Perşembe günü Vodafone faturasızların TL yükleme günü. Perşembe günlerinden TL yükleyerek yükleme miktarınızın 100 ile çarpımı kadar dakika kazanabilirsiniz. Hatta buna ek olarak yüklediğiniz tutar 100 ile çarpılır ve ortaya çıkan sonuç kadar internet kullanım hakkı da kazanabilirsiniz. Mesela 15 TL yüklemenize 1,5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Sizde Vodafone’ nun fırsatlarla dolu dünyasına gelin ve cazip tekliflerden yararlanın.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli operatör firmalarından olan Vodafone kazandırdıkça kazandırmaya devam ediyor. Her Perşembe mobil cep merkezleri veya internet kanalı yoluyla ihtiyacınız kadar TL yükleyin ve 1 gün geçerli kullanabileceğiniz hediye internet veya dakikanız hattınıza ücretsiz şekilde tanımlansın. Perşembe günlerini takip ederek sizde ücretsiz bir şekilde dakika veya internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Her Perşembe dakika veya internet olarak sunulan bu fırsatı takip ederek sizde bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Sizler için Vodafone bedava internet ve dakika kazanabileceğiniz güncel fırsatları araştırmaya ve sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Nasıl Faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken Perşembe günleri faturasız hattınıza TL yüklemektir. Sonra dakika veya internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Fırsat Hakkında Detaylar

  • Sadece faturasız abonelerinin kullanımına uygundur.
  • Herhangi bir kara listede yer almamanız gerekmektedir.
  • Kazandığınız hediyeler 48 saat içinde hattınıza tanımlanacaktır.
  • Hattınıza ücretsiz olarak tanımlanan hediye kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
  • Kullanım süresi ise sadece 1 günlüktür.
  • 1 gün sonunda kullanılmayan haklar silinir.
  • Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 7000’e “KALAN” yazıp göndererek harcadığınız tutarı öğrenebilirsiniz.
  • Tek sefer yapacağınız yüklemelerde yüklediğiniz tutar 100 ile çarpılır ve ortaya çıkan tutar hattınıza hediye olarak tanımlanır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.