Bedava İnternet

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Sadece Vodafone aboneleri için geçerli olan kampanyalardan biri olan Vodafone sahur paketlerini sizlerde daha önceden hiç yapmadıysanız 2019 Ramazan boyunca Vodafone tarafından bedava internet kazanabilirsiniz. Bu yılda geçerli olan Vodafone operatörüne ait bedava internet paketlerini kullanmaya hazır olun, bu kampanyalar sayesinde sizlerde 22:00 ile 06:00 arasında bedava olarak internet kullanmaya başlayabileceksiniz.

Geçen sene yine Vodafone tarafından yapılmış olan Vodafone sahur paketi ile bedava konuşma ile bedava internet kazanmıştık yine bu yıl Vodafone tarafından biz kullanıcılara hediyelerin yine verilmesini beklemekteyiz. Şimdiden bütün takipçilerimin Ramazan bayramını tebrik ederim, Ramazan boyunca geçerli olan Vodafone sahur paketini yapabilmek için ilk olarak KAZAN yazdıktan sonra 4455’e gönderebilirsiniz. 2 TL karşılığında 22:00 ile 06:00 saatleri arasında Vodafone’da kullanmak için sahur paketlerine sahip olabilirsiniz. Maalesef ki 2019 yılında Vodafone sahur paketi ücretlidir, eğer ki Vodafone’da bedava sahur paketi istiyorsanız Google Play’den kullanmış olduğunuz Android cihazınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Sahur paketini yapabilmek için hattınızın Vodafone olması yeterli olacaktır, bunun haricinde 2019 yılında da ücretli olan bu paketi 22:00 ile 06:00 arasında kullanmak için 2TL kadar bu pakete sahip olabilirsiniz. KAZAN yazarak 4455’e SMS göndermeniz durumunda Vodafone sahur paketine sahip olabilirsiniz. Vodafone 2019 Sahur paketi kampanyası için sizlerde tek yapmanız gereken mobil cihazlarınıza indireceğiniz Vodafone İnternet Avcıları uygulamasıyla hediyeleri toplamak yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmanın ve özellikle sahur kampanyasından faydalanmanın en kolay yolu tabi ki de Vodafone İnternet Avcıları uygulaması olacaktır. Bununla beraber Vodafone sahur kampanyası için Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var ÇARK kampanyasında bizleri çeşitli hediyeler bekleyebilir.

Vodafone Sahur Kampanyası

Vodafone sahur paketi bedava internet paketlerinizi şimdiden kullanmanız dileğiyle. İlerleyen zamanlarda gelecek olan Ramazan bayramında da bizleri birçok çeşitli hediyeler beklediğinden eminim. Sizlerin de kullandığı hat Vodafone ise sizlerde Vodafone sahur kampanyasından hemen faydalanmak istiyorsanız bizleri ve diğer konularımızı mutlaka takip etmeyi unutmayınız. Hazır buraya kadar gelmişken sizleri boş göndermek olmaz, bunun için sizlerde Vodafone’da şimdi hediye internet almak istiyorsanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasındaki paketleri ve Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

2019 yılında geçerli olmayan paketlerden olan Vodafone sahur paketi bir çok kişinin hayalini kursağında bırakmış durumda. Diğer operatörler sahur paketi kampanyası düzenlerken 2019 yılında maalesef ki Vodafone operatörü herhangi bir sahur paketi düzenlenmemektedir. Sizlerde 2019 yılındaki kampanyalardan olan sahur paketini yapmak istiyorsanız bunu bu sene yapamazsınız. Lakin her ay bedava internet dağıtan Vodafone, bilindiği gibi Google Play’de yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını biraz daha uzatmış şekilde hizmet vermektedir. 1 ayda 1 kere yapılabilen uygulamanın süresi 3 günlük iken şuan bir çok aboneye 1 hafta olarak verilmektedir. Bunun haricinde ücretsiz olarak dağıtılmayan Vodafone sahur paketi 2 TL karşılığında bir çok Vodafone kullanıcıların telefonlarına 2 TL karşılığında eklemlemeleri sağlayabilirler.

INTERNETİM yazıp 4455’e gönderen bütün Vodafone aboneleri 1 gün boyunca geçerli olan sahur paketini akşam 22:00’den sabah 06:00’ya kadar ücretsiz olarak telefonlarından yapabilmekteler. Sizlerde Vodafone sahur paketini yapmak istiyorsanız bunu deneyilirsiniz lakin unutmamanız gereken bir konu var sahur paketi 2019 yılında maalesef ki ücretlidir. Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır? Vodafone sahur paketi yapabilmek için tek yapmanız gereken 2TL karşılığında sizlerde yapabilirsiniz.

Vodafone kullanıcıları için sahur paketi maalesef ki ücretlidir, lakin sizler ücretsiz internet paketleri istiyorsanız bunun için daha önceden paylaşmış olduğumuz Vodafone bedava internet paketi adlı yazımız sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bunula beraber Vodafone uygulamasından birçok bedava internet paketi alabilirsiniz. Sizlerde 2019 Vodafone sahur paketi kampanyasına katılmak için ilk etapta Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız ve buradan her pazartesi günü yenilenmekte olan Bana Ne Var çarkını çevirmeniz durumunda otomatik olarak birçok farklı paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone sahur paketi maalesef ki 2TL karşılığında ücretlendirilmektedir, sahur paketleri hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşırsanız sizlere kısa sürede farklı çözümler sunabiliriz. Vodafone Ücretsiz Sahur Paketi Kampanyası Vodafone ücretsiz sahur paketleri kampanyasına katılmak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekmektedir, bu paketi yapmak zorunda değilsiniz. Bununla beraber diğer ücretsiz Vodafone paketlerine göz atarak bu kampanyalardan sizlerde faydalanabilirsiniz. Vodafone ücretsiz sahur paketini yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları diğer paketlere göz atabilirler.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.