Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörü tarafından internette sıkça vakit geçiren kullanıcıları sevindirecek yepyeni bir kampanya daha yayımlandı. Kampanya vodafone seviyorum bedava internet kampanyası olarak duyuruldu.

Kampanyaya katılım sağlanması tamamen ücretsiz olup ister bilgisayarlarınızdan isterseniz de akıllı cep telefonlarınızdan https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ adresine giriş yaparak hemen kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya faturalı ya da faturasız tüm bireysel Vodafone müşterileri katılabilir.
Kampanyaya Vodafone hattı dışındaki diğer GSM müşterileri de katılabilir.
Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir.
Bu kampanyaya her hat sahibi sadece bir kereye mahsus olarak katılım sağlama hakkına sahiptir.
Kullanılmayan haklar bir sonraki güne devredilmez, kalan haklar otomatik olarak silinir.

Vodafone tarafından bu kampanyayla günlük internet kullanım alışkanlığınız sanal asistanla test ediliyor. İnternet sitelerinde günlük ortalama olarak geçirdiğiniz minimum ve maksimum süreleri ölçmeye yönelik çoktan seçmeli sorular tarafınıza yöneltilerek farklı şıktaki seçeneklerden birisini işaretlemeniz gerekiyor.

İnternet kullanımınıza en uygun cevap şıklarını işaretledikten sonra beş aşamalı testi tamamlayarak günlük 3 GB bedava mobil interneti her yerde kullanma şansınız olacak. Sadece 1 gün/24 saat süreliğine geçerli olup hediye mobil interneti kazanmaya hak kazandığınız süreden bir sonraki süreye kadar geçerlidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Günlük 3 GB Hediye

Vodafone mobil internet kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşterilerine vodafone seviyorum bedava internet kampanyası gerçekleştirdi. İnternet sitesine bağlanarak hemen günlük internette vakit geçirdiğiniz süreyle ilgili olarak size yöneltilen çoktan seçmeli şıklara en uygun yanıtı işaretledikten sonra testin sonunda anında 3 GB sadece bir günlüğüne geçerli mobil interneti kazanma şansını yakalamış olacaksınız.

Mobil internet hakkı yalnızca bir günlük geçerli olduğundan diğer güne kalan kullanım hakları devredilmez. Kalan kullanım hakları 24 saat içerisinde tüketilmediği takdirde otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 5 Yıl Geçerli 1 TB Kazanma Fırsatı

Vodafone tarafından başlatılan bu kampanyayla birlikte uzun vadeli olarak bedava mobil internet kazanma şansı da yakalayabileceksiniz. Tam 5 yıllığına geçerli 1 TB kapasitede mobil internet hakkını kazanmak için beş aşamalı testi tamamladıktan sonra çekilişe katılmanız gerekiyor. Çekiliş sonucuyla asil talihliler arasına girerek siz de beş yıl (5) boyunca geçerli olacak 1 TB kapasitede ücretsiz olarak bedava mobil internet hakkı kazanmış olacaksınız.

Mobil internet kullanıcılarına sunulan bu dolu dolu bedava vodafone seviyorum bedava internet kampanyası sayesinde her yerden sınırsızca erişim sağlama şansı sizi bekliyor olacak. Bu sayede internette özgürce, herhangi bir limit kısıtlamasıyla karşı karşıya kalmadan sörf yapabilme imkanı bulacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Kampanyayla ilgili olarak kampanyaya katılım sağlamak isteyenler tarafından sıkça yöneltilen sorular üzerinde durarak kampanya hakkında ayrıntılı bilgi vermemiz gerekiyor.

Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanyaya herkes katılım sağlayabilir. Vodafone tarafından başlatılan kampanya tüm vatandaşların internet kullanım alışkanlığını belirlemeye yönelik kamuoyu araştırması niteliği taşıdığından ötürü Vodafonelu olun ya da olmayın siz de beş aşamalı bu teste tabi olarak testin sonunda 1 gün geçerli 3 GB mobil internet kazanabilirsiniz.

Günlük 3 GB mobil interneti nerede kullanabilirim?

Sadece 1 günlük geçerli olan 3 GB kapasitedeki interneti tüm internet sitelerinde özgürce kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama olmadan her yerden anında giriş yapabilirsiniz.

Test sonuçları üçüncü kişilerle paylaşılıyor mu?

Kesinlikle hayır. Testte verdiğiniz yanıtlar kişisel verilerin korunması kanunu gereğince tamamen Vodafone tarafından gizli tutulur. Bu nedenle kampanyaya ücretsiz katılım sağlayarak testin sonunda sadece 24 saatliğine geçerli olacak 3 GB kapasitedeki mobil interneti anında talep etme hakkınız olacaktır. Her hat sahibinin bu kampanyaya ve sadece bu teste bir kereliğine katılım hakkı bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.