Bedava İnternet

Vodafone Yanımda 2 GB Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda 2 GB Hediye Kampanyası

Vodafone kampanya dünyası yeni içerikler ile kullanıcılarına eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone Yanımda uygulaması ile abonelerine özel her belirli gün içerisinde farklı hediyeler ve bedava internet kazanma imkanı vermektedir. Vodafone üyesi olan faturalı veya faturasız kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hafta içerisinde belirledikleri her hangi bir gün uygulamanın sunduğu fırsatlardan yararlanma imkanı elde etmektedir.

Uygulamayı Play Store ve App Store dan akıllı telefonlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan ‘Avantajlar’ kısmından süpriz bir hediye kazanabilir veya ‘Bana ne var’ bölümünden bedava internete sahip olabilirsiniz. Bana Ne Var, haftanın her günü sizlere özel hediyeler bulabileceğiniz Vodafone Yanımda bölümüdür. Ayrıca Özel Teklifler kısmından size özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarını görebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz. Avantaj Cepte kısmından ise ulaşımdan etkinliğe, giyimden yemeğe birçok ünlü markanın size özel fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone kullanıcıların hemen hepsi için geçerli olan bu kampanya süresi yıl sonuna kadar devam etmektedir.  Vodafone Yanımda İle 2 GB Hediye Kampanyası ile birlikte 5 GB varan hediyelere de ulaşabilirsiniz. Yalnızca uygulama üzerinden erişime açık olan kampanyadan yararlanmak için uygulamayı edinmeniz gerekmektedir.

Kampanya Özellikleri

Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilmek için öncelikle sisteme kayıt yaptırmanız ve sistem üzerinden size verilecek bir şifreye sahip olmanız gerekmektedir. Şifre edinebilmek için vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir ya da ‘S’ yazıp 7000’a SMS gönderebilirsiniz. Talebiniz sonrasında şifre SMS ile size bildirilecektir. Verilen şifreyi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan ‘Bana Ne Var’ bölümünde bir çark çevirmeniz gerekmektedir. Çark ile Süpriz hediyeler ve 5 GB’ta varan ücretsiz internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Gelen hediye tutarı ne ise anında Vdafone Yanımda ile kayıtlı olduğunuz hesaba yükelenecek ve direk kullanım şansı elde edebileceksiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını hafta içerisinde yalnızca 1 kez kullanabilirsiniz. Kullanım süresi üzerinden 1 hafta geçtikten sonra tekrar çark üzerinden şansınızı deneyebilir ve yeni ödüller kazanabilirsiniz. Kazanılan ödülü kullanmak için size verilen süre 24 saattir. Bedava internet paketiniz 24 saat içerisinde aktif olarak kullanabilecek ancak süre sonunda kullanıma kapatılacaktır. Kalan GB’lar sonraki güne devredilemez, saklanamaz veya ilerideki bir kullanım için ertelenemez.

Kazanılan İnternet paketi miktarından fazla bir kullanım gerçekleşir ise, kullanılan GB’lar mevcut durumda sahip olduğunuz paket üzerinden değerlendirilmeye alınacaktır. Bedava internet paketleri kullanımı bittikten sonra eski paketinizden kullanmaya devam edebileceksiniz. Vodafone Yanımda İle 2 GB Hediye Kampanyası ile kazanılan tüm GB’lar veya süpriz hediyeler kayıtlı kullanıcıya aittir. 3. kişilere devredilemez.

Vodafone Yanımda uygulaması, kullanıcılarına özel sunmuş olduğu birbirinden eşsiz fırsatlar ile hayatınızı güzelleştirmeye devam etmektedir. Yanımda uygulaması kullanıcıları, uygulama içerisinde bir çok süpriz hediye kazanma şansı elde ederken aynı zamanda 5 GB varan bedava internet paketinin de sahibi olabilmektedir. Hem eğlencenin hem de interneti doyasıya kullanmanın zevkini sizde elde edebilirsiniz.

Tüm akıllı telefonlar üzerinden erişim sağlayabileceğiniz uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Sadece vodafone üyelerine özel olarak hazırlanmış bu eşsiz fırsattan yararlanabilmek için 31 Aralık 2019’a kadar şansınız devam etmektedir. Yeni yıl ile birlikte kampanya süresi dolacaktır. Bu nedenle süpriz hediyelerin ve bedava internetin tadını çıkartmak isteyen her vodafone müşterisi yıl sonuna kadar uygulamayı edinip, çarkı çevirmeye başlayabilir.

Kullanıcılar tarafından ‘Çarkıfelek’ adını alan Bana Ne Var bölümü ile eğlencenin ve bol bol kazanmanın zevkini yaşayın. Tüm faturalı ve faturasız vodafone üyelerinin kullanımına açık olan Çarkıfelek eğlencesi için elinizi çabuk tutun ve fırsatlardan siz de yararlanın.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.