Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’nun kullanıcıları için sunmuş olduğu bir birinden farklı bir çok alternatif bulunmaktadır. Vodafone Yanımda kampanyası ile bedava internet kullanımını müşterileri  ile buluşturmayı hedeflemektedir. İnternet kullanımını arttırmak ve internete erişimi 

kolaylaştırmak amacıyla uygulamaya konulan bu kampanya ile Vodafone kullanıcılarını eşsiz  bir fırsat beklemektedir.  Vodafone Yanımda, Vodafone üyelerine özel bir mobil uygulamasıdır. Vodafone Yanımda  Uygulamasının içerisinde bulunan hediye çarkı ise, Vodafone üyelerine sunulan haftalık ücretsiz hediye paketidir. Haftalık olarak sahip olabileceğiniz bu hediye internet paketleri ile ücretsiz 5 GB’a varan internetin keyfini sizde sürebilirsiniz.  Vodafone Yanımda uygulamasını indirip sizde bir çok ücretsiz hediyenin ve indirimlerin büyülü dünyasını keşfedin. Şans ve eğlencenin bir arada sunulduğu bu eşsiz fırsatı deneyebilmek için kayıtlı bir Vodafone numarasına sahip olmanız gerekmektedir. 

Vodafone Yanımda Bedava İnternet İçin
Yapılması Gerekenler


Vodafone Yanımda bedava internet paketinden yararlanmak için yapılması gereken ilk şey, Google Play Store veya AppStore’dan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmektir. Daha sonra uygulamaya girerek ‘Hediye Haftalık İnternet‘ paketini al diyerek kampanyaya üye olabilir ve 2 GB’lık internet sahibi olabilirsiniz. 
Ayrıca Vodafone Yanımda Uygulaması ‘Bana Ne Var’ bölümüne tıklayarak bir birinden farklı hediyelerin bulunduğu hediye çarkını çevirerek ücretsiz internetin ve daha birçok hediyeden birine sahip olabilirsiniz. Her hafta birbirinden farklı hediyelerin bulunduğu çarkı sizde çevirerek şansınızı deneyim ve bir birinden güzel hediyelerin sahibi olun. Hediye çarkı içerisinde 5 GB’a kadar varan hediye  internet seçenekleri, birçok özel ürün indirimleri ve eşsiz fırsatlara tek bir tuş ile sahip olabilirsiniz. Vodafone Bana Ne Var fırsat bölümü  geçerli olacağından bir an önce bu eşsiz uygulamayı kullanmaya başlamalısınız. 
Vodafone yanımda uygulaması bir mobil programdır. Vodafone Yanımda ile telefonunuzdan faturanızı ödeyebilir, fatura detaylarına bakabilir, Hattınıza TL yükleyebilir veya TL bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Burada dikkat edilmesi gereken durum ise Vodafone Yanımda Uygulaması’nı kullanmak için aktif bir vodafone numarasına sahip olmak gerekmektedir. Bu uygulama ile hediye internet paketinin yanında daha birçok yenilik ve kolaylığın büyülü dünyasına adım 
atabilirsiniz. Vodafone Yanımda ile hattınız ile ilgili birçok işlemi en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fırsatlar bölümünden birçok etkinliğin anlık takibini yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulamasının birçok hediye internet seçeneği bulunmaktadır. Eğer işinizi hediye çarkı ile şansa bırakmak istemiyor iseniz hemen Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanmayan bir arkadaşınızı uygulamayı kullanması için davet edin ve anında 2 GB ücretsiz internet kazanın. Birçok arkadaşınızı uygulamayı kullanmaya davet edin bir çok hediye internet kazanın. 

Vodafone Yanımda Uygulaması internet kullanımını kolaylaştırmak ve vodafone tarifelerini kullanan abonelerinin internet kullanımını arttırmak amacıyla birçok kampanya gerçekleştirmektedir. Ayrıca Vodafone Yanımda ile bir birinden çeşitli fırsatların bir eşsiz dünyasını oluşturmuştur. Her Vodafone kullanıcısının ücretsiz olarak kullanabileceği bu fırsatların dünyasına sizde adım atın. Bir birinden farklı birçok hediye ve kampanya seçeneklerini Vodafone Yanımda Uygulaması ile takip edebilir ve bu fırsatlardan en kolay ve en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek, Vodafone kayıtlı numaranız ile uygulamaya giriş yapmak ve bu eşsiz dünyanın bir parçası olmaktır. Tüm akıllı telefonlar için uyumlu olan bu uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Telefonunuz için gereken tüm işlemleri tek tuş ile halledebilir ve hediyelerin, ücretsiz internet paketlerinin sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve bu kampanyalardan yararlanmak tamamen ücretsizdir. 

 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.