Bedava İnternet

Vodafone’da Bittikçe Dolan Tarifeye 1GB İnternet Hediye!

Vodafone’da Bittikçe Dolan Tarifeye 1GB İnternet Hediye!
  • Vodafone’da bittikçe dolan tarifeye sahip olan aboneler 1GB hediye internet kazanmaktadır. Türkiye’nin en aktif ve en etkili kampanyalarını gündeme getiren operatörü olan Vodafone, faturasız hatlar için “bakiyem bitti” ya da “paketim bitti” derdini ortadan kaldırıyor.

“Bittikçe Dolan” adını verdiği yeni paketleriyle birlikte, siz de hiçbir kesintiye uğramadan sevdikleriniz ile konuşmaya, görüşmeye devam edin! Small, Medium ve Large seçenekleriyle faturasız Vodafone’lilerin tercihi olan Bittikçe dolan paketleri için her 30 Türk Lirası değerinde bakiye yüklemeniz ile birlikte, paketinize ek 1 GB internet ise Vodafone’den! Bittikçe Dolan Small paketinde, her yöne 500 Dk. konuşma, 1.000 SMS ve 1 GB internet için aylık periyotta 22 Türk Lirası.

Bittikçe Dolan Tarife Nasıl Yapılır?

Bittikçe Dolan Medium paketinde; her yöne 750 Dk. konuşma, 1.000 SMS ve 2 GB internet için aylık periyotta 27 Türk Lirası, Bittikçe Dolan Large paketinde; 750 Dk. Konuşma, 1.000 SMS ve 3 GB internet için aylık periyotta 32 Türk Lirası’na sahip olabilirsiniz.  Seçtiğiniz herhangi bir pakette, dakika, SMS ya da internet bakiyelerinizden herhangi birinin bitmesi halinde, cep telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapıp; DK, SMS ya da GB kodlarından istediğinizi yazarak 7000’e ücretsiz SMS olarak göndermeniz, istediğiniz alanın tekrar fullenmesine yetecektir.

Yenilediğiniz her SMS, DK ya da GB paketiniz için 10 Türk Lirası ek ödeme yapar iken, tüm paketlerinizi doldurmanız halinde toplam 15 Türk Lirası ödeyerek %50 kâr sağlayabilirsiniz.   Aylık 30 Türk Lirası değerinde tek seferlik bakiye yüklemesi yapan faturasız hat kullanıcılarına ek 1 GB internet hediye eden Vodafone, Bittikçe Dolan tarifesinin seçenekleriyle hem ekonomik, hem de sürekli olarak bağlantı sağlamanın olanağını sağlıyor.

Vodafone Bittikçe Dolan 1GB Hediye İnternet

Herhangi bir şart, koşul veya taahhüt aramadan müşterilerine Bittikçe Dolan hizmetini sunan Vodafone, kampanya bitiş tarihini ise 31 Aralık 2023 olarak duyurdu. 6 yıl sürecek bir kampanyaya imza atarak, müşterilerini memnun etmenin önünü açan Vodafone, Faturasız Esnek Mini, Midi ve Maksi Tarifeleri ve Bittikçe Dolan S, M, L tarifeleri ve Avantaj 500 ile Her Yer İndirim tariflerinden herhangi birini kullanan kullanıcılarına, 2023 yılının sonuna kadar her 30 Türk Lirası yüklemelerine 1 GB internet hediye edeceğini duyurdu.

Güncel internet paketi, konuşma paketi veya mesajlaşma paketi hediyelerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için Paket Bilir’in facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Bir önceki haberimiz olan Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019 başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.