Bedava İnternet

VODOFONE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET AKBANK FAV KAMPANYASI!

VODOFONE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET AKBANK FAV KAMPANYASI!

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası, Vodafone aboneleri için Akbank ile ortaklaşa bir kampanya hazırladı. Akbank ile çalışan müşterilerine yönelik hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında Akbank FAV ile Vodafone uygulaması ve ya sitesi üzerinden otomatik ödeme talimatı veren tüm müşterileri 4 GB internet hediye kazanıyor. Bu yazımızda Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, farklı bankalar ile yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi ve Akbank ile anlaşmaya vardı. Vodafone Akbank FAV ile hazırladığı kampanya kapsamında müşterilerine 4 GB internet hediye verecek. Vodafone müşterilerine verilecek olan 4 GB internet 1 ay boyunca geçerli olacak.

VODOFONE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET AKBANK FAV KAMPANYASI NEDİR?

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası, Akbank müşterisi olan Vodafone müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Bu Kampanya kapsamında Akbank FAV dan  Vodafone ‘ dan otomatik ödeme talimatı veren faturalı tüm müşterilere 4 GB internet hediye edilir.

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasından 18 – 26 yaş aralığında olan, öğrenci ve Akbank FAV’ a dahil olan kişiler faydalanabilirler. Bu Kampanyadan internet kazanmak için Akbank Mobil uygulaması üzerinden programa katılmak gerekmektedir.

Vodofone Bedava İnternet akbank fav Kampanyası

VODOFONE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET AKBANK FAV KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasından yararlanmak için öncelikle Akbank FAV kullanıyor olmak gerekir. Vodafone müşterileri, Akbank üzerinden Vodafone cep telefonu hatlarını otomatik ödemeye vermeleri ile 4 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar.

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasına katılan müşterilere 1 ay kullanabilecekleri internet hediyesi verilmektedir. Hediye kazanan müşterilerin internet paketinin tanımlanması ve kısa mesaj gönderim işlemleri Vodafone tarafından gerçekleştirilecek.

VODOFONE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET AKBANK FAV KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası detayları şu şekildedir;

  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası, Vodofone faturalı müşterileri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav dan faydalanmak için Akbank FAV kullanıyor olmanız gerekir.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası 18-26 yaş arası olan Vodafone müşterileri, öğrenciler ve Akbank FAV kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası kapsamında verilen 4 GB internet 1 ay geçerlidir.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasından kazanılan 4 GB internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasından kazanılan 4 GB internetin farklı kişilerle paylaşılmaz.
  • Kampanyadan kazanılan internet hakkının dolmasıyla birlikte müşterilere kısa mesaj ile bilgi verilir ve müşteriler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyası müşteri için hazırlanmış kampanyadır.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasından sadece 1 defa yararlanma hakkı bulunmakta.
  • Vodofone aylık 4 GB Hediye İnternet Akbank Fav Kampanyasında her türlü değişikliği yapma, durdurma ve iptal etme hakkı bulunmakta.

Vodofone bedava internet, Vodofone ücretsiz internet, Vodofone Bedava İnternet 2020 – 2021, bedava İnternet, Vodofone Bedava İnternet nasıl yapılır. Vodofone Bedava İnternet Kampanyası, bedava İnternet Vodofone

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.