Bedava İnternet

Vodofone Kaç Gb Bedava İnternet Verir?

Vodofone Kaç Gb Bedava İnternet Verir?

Vodofone Kaç Gb Bedava İnternet Verir?  

Vodafone, Türkiye’de abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Her kullanıcıya uygun kampanyalar ile müşteriyi kendine çekiyor. Günümüzde tarifelerde en çok talep gören internet kullanımı hakkıdır. Bir tarife ne kadar çok internetliyse o kadar tercih ediliyor. Çünkü akıllı telefonlar artık herkes tarafından kullanılıyor. Bu telefonlar içindeki uygulamaların çoğu internetsiz kullanılamıyor. Vodafone kullanıcıları gibi tüm kullanıcılar Vodofone kaç GB Bedava İnternet Verir?sorusunun cevabını merak ediyor. Çok fazla sosyal medyada dolaşıyor ve sürekli müzik dinliyorsanız internet sizin için su kadar hızlı akıp giden bir üründür. Azalan internet hakkı tam ihtiyacınız olan bir yerde sizi yarı yolda bırakabilir. Bu nedenle bedava internet kampanyaları takip etmek çok önemlidir.

Vodafone’un ilk olarak en çok bedava internet kazandırabilecek kampanyası kendi uygulamasının içindedir. Siz de vodafone abonesiyseniz ”Vodafone Yanımda” uygulamasını indirerek bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Her hafta bir kez olmak üzere kullanıcılarına bedava internet kazanma şansı verir. Bedava internet hakkının yanı sıra bedava sms ve bedava konuşma gibi hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu hediyelerin kullanım süreli bir gün, bir hafta ya da bir ay olabilir. Her hafta bedava hediye hakkınız için ”Vodafone Yanımda” uygulamasına uğramayı unutmayın. Ayrıca ”Vodafone Yanımda” uygulamasını ilk kez kullanan müşteriler için Vodofone Kaç GB bedava internet verir? 1 GB hediye internet verilmektedir. Uygulamayı app store ya da play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bedava internet kampanyası dışında uygun tarifeler ve haber için uygulamayı indirp takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor ve memnunsanız bunu çevrenize anlatmayı unutmayın. Bu size bedava internet kazandırabilir. Nasıl mı? Öğrenmek için okumaya devam edin. Vodafone yanımda uygulaması uygulama üzerinden paylaşarak ailenize, arkadaşınıza ya da bir tanıdığınıza gönderin. Bu kişiler Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yaptıklarında size Vodofone Kaç GB bedava internet verir? 8 GB bedava internet kullanım hakkı verilmektedir. Daha çok kişi ile paylaşarak bedava internet hakkı kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu kampanyadaki önemli nokta Vodafone yanımda uygulamasını paylaştığınız kişinin son 6 aydır uygulamayı kullanmıyor olması gerektiğidir. Eğer mobil müşteri son 6 ay için uygulamayı kullanmışsa 8 GB bedava internet hattınıza yüklenmeyecektir.

Daha önce 4,5G kullanmamış müşerileri için Vodofone Kaç GB bedava internet verir? Bu sorunun cevabı da Vodafone kullanıcıları için bol internetlidir. Eğer siz de daha önce sim kartınızı değiştirip 4,5G’ye geçmediyseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. En yakın Vodafone şubesine giderek sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Bu değişimden sonra ”4.5G yazıp 4545’e gönderirseniz 8 GB hediye internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Bu mesajdan sonra hattınıza 8 GB bedava internetiniz yüklenecektir.

Vodafone FreeZone kullanıcıları için Vodofone Kaç GB Bedava İnternet Verir?

Vodafone’un gençlere yönelik özel dünyası FreeZone ile kolayca bedava internet kazanabilirsiniz. Siz de 25 yaş ve altında iseniz hemen FreeZone’a üye olmayı unutmayın. Bu uygulama içinde birçok avatajlı paket bulunmaktadır. Avantajlı paketlerin yanı sıra hesaplı tarifeler, etkinlikler ve gençlere özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken hat sahibi iseniz ”FREEZONE yazıp 1525” numarasına mesaj atmanızdır. Eğer hat sahibi siz değilseniz hat sahibi olarak kendinizi tanımladıktan sonra mesaj atmalısınız. FreeZone dünyasında adım attıktan sonra onlarca tarife arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Saçma Güzel kampanyalarından birine üye olduğunuzda tarifenize ek olarak 2GB bedava internet hakkı kazanacaksınız. Bu internet hakkınız 12 ay boyunca devam edecektir. Bu faturalı hatlar için geçerli bir kampanyadır.

Faturasız hatlar için vodofone kaç GB bedava internet verir? sorusunun cevabı ise 2 GB’dir. Pazartesi 30 tl ve üzeri yükleme yapan kullanıcılara özel 2 GB bedava internet hakkı hatlarına tanımlanır. Siz de faturasız hat sahibiyseniz, pazartesi tl yükle kazan kampanyasını kaçırmayın.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burhan dedi ki:

    Allah razı olsun çok işime yaradı elinize emeğinize sağlık Vodafone kaç gb bedava internet verir yazınız çok işe yarar.