Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell telekomünikasyon firması; kullanıcılarına sadece mobil internet ve kısa mesaj hizmeti vermemektedir. Aynı zamanda da türlü türlü tariflerle farklı dakika seçeneklerini içeren paketleri de sunmaktadır. Turkcell müşterileri, ihtiyaçlarına göre bu paketleri değerlendirerek; istedikleri paketleri kullanmaya başlayacaklardır. Turkcell aynı zamanda da bazı kampanyalarla ücretsiz hizmetlerini de sunmaktadır. Turkcell bedava dakika nasıl yapılır biçimindeki soruları da bu kampanyaları değerlendirerek öğrenebilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell’den Hediye Kampanyası

Turkcell bedava dakika kampanyaları; faturalı hat kullanan abonelerine has bir durumdur. Kampanya sadece dakika odaklı olmamakla beraber; bedava internet, kısa mesaj ve Fizy kullanım hakkı olarak da ele alınabilmektedir. Bedava Turkcell kampanyalarından yararlanmak isteyen kullanıcıların; bazı koşulları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartları yerine getirmeleri halinde de birtakım kampanyalara sahip olabileceklerdir. Bunlar:

  • Turkcell hatlarla sınırsız konuşma
  • Turkcell 2 GB internet kampanyası
  • Her yöne 250 dakika konuşma imkanı
  • Turkcell Fizy video müzik üyeliği
  • Turkcell 5 GB sosyal medya paketi

Hediye kampanyasına katılan Turkcell faturalı hat sahipleri; bu seçeneklerden herhangi birini tercih edebilecektir.
Faturalı hat sahipleri Turkcell hediye kampanyası olanaklarından yararlanmak adına birtakım şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartlar:

Son ayki kullanımını önceki üç aya nazaran %14 oranında arttıran kullanıcıların yanı sıra, son 3 ayda diğer operatörlerle konuşma sürelerini de %34 ve son 3 aylık konuşma, SMS ve mobil veri seçeneklerinde de %84’lük bir artışla kullanan müşterilerin şartları yerine getirdiği söylenebilmektedir.

3 aydır 3G kullanımının 2G kullanımına göre %50 oranında az olan müşterilerin yanı sıra son 3 ayın faturalarında 2 kez internet paketi aşımını gerçekleştiren ve aynı zamanda da her yöne konuşmalarını diğer aylara göre %9 oranında arttıran kullanıcıları ilgilendirmektedir.

Son 6 ayda mevcut olan paketlerini aşarak; fazladan ücret ödeyen, bulunduğu paketinin süresi en fazla 330 gün olan ya da en az 2 kez hattını Turkcell servislerinden yararlanmak adına taşıyan kullanıcıların ve son ay içerisinde gerçekleştirilen tüm aramaların diğer aylara oranla %23 arttığı müşterilerin yararlanması mümkündür.
Son 3 ay içerisinde diğer operatörlerden gelen çağrıların, yapılan çağrılara olan oranının %45 olduğu kadar, son 6 ay içerisinde Turkcell çağrı merkezinin fatura itirazı konulu arama sayısında artış olan, Turkcell müşteri hizmetleri aranma ortalaması limitini aşmış olan, kullandığı paketin taahhüdüne en fazla 330 gün bulunan müşterilerin hakkı bulunmaktadır.

Son 3 ay ele alındığında gelen çağrı sayısının konuşma sayısına oranının %3 olduğu, akıllı cihaza sahip müşterilerin kullandığı 3G oranının genel ortalamanın altında kalması ve son 3 aylık zaman diliminde diğer operatörlerden gelen aramaların toplam aramaların yarısından fazlasına tekabül ettiği müşteriler yararlanabilmektedir.

Turkcell’in hediye kampanyası içerisinde gönderilen hediyeler; kullanıcılara gelen doğrulama kodu sonrasında kullanılabilmekte ve 3 ay boyunca geçerlilik arz etmektedir. Tüm hediyeler sadece yurtiçinde geçerlidir. Aynı zamanda da tüm müşterilerin sadece bir hediye seçme hakkı bulunmaktadır. Turkcell içerisinde gerek dakika gerekse de internet tercihleri konusunda istenilen seçim yapılabilmektedir.

Turkcell Bip’ten Günlük 100 Dakika Kampanyası

Turkcell’in ilgi çeken dakika kampanyaları içerisinde günlük 100 dakikayı 1 TL karşılığında edinebilmek mümkündür. Kampanya tüm Turkcell faturalı hat sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirilebilmektedir. Bu kampanyaya katılım göstermek isteyen Turkcell müşterileri; BIP 100DK yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilecektir. Turkcell bünyesinde sağlanacak olan 100 dakikanın kullanım hakkı 24 saat geçerli olacaktır. Her yöne geçerli olan 100 dakikayı 24 saat içerisinde kullanmayan kişilerin; hakları iptal olacaktır. Turkcell bünyesinde var olan 100 dakika hakkı, müşterilerin yenilememesi durumunda tekrar devreye girmeyecektir. Turkcell günlük 100 dakika paketi içerisinde kalan kullanım haklarını öğrenmek için de KALAN yazarak 2222’ye göndermek yeterli olacaktır. Bu kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.