Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılıyor?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılıyor?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türkiye’ de en fazla mobil hat abonesine sahip telekomünikasyon şirketlerinden birisi olan Turkcell, sesli görüşme servislerindeki kalitesiyle fark yaratıyor. Faturalı veya faturasız mobil hat abonelerinin, Türkiye’ nin her yerinde yüksek çekim kalitesiyle sesli görüşme gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda da tüm abonelerinin farklı sesli görüşme ihtiyaçlarına odaklı olarak hazırlanmış olan zengin paket çeşitliliği de bulunuyor. Özellikle de Turkcell bedava dakika kampanyaları ile kesintisiz olarak abonelerinin sevdikleri ve arkadaşları ile görüşmeye devam edebilmelerine yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulan hediye dakikalarla artık ay boyunca dakikam bitti gibi şikayetlerin tamamen sona ermesi sağlanabiliyor. Bu nedenle de günümüzde pek çok akıllı telefon kullanıcısı tarafından bol bol konuşma için Turkcell tercih ediliyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına ve mevcut paket farklılıklarına bağlı olarak ücretsiz konuşma paketleri değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden de Turkcellbedava dakika nasıl yapılır sorusunun yanıtları değişkenlik gösterebiliyor.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak sunulan birbirinden avantajlı paket ve tarifler bulunuyor. Bu tarife ve paketlere yönelik olarak dönemlik uygulanan ücretsiz konuşma, internet ve SMS paketleri de bulunuyor. Bu paketlerden yararlanabilmek için gerekli olan koşulların sağlanmış olması gerekliliği bulunmaktadır. Özellikle de faturalı veya faturasız hat aboneleri mevcut tarifelerinin yanı sıra uygun kanallardan başvurularını yaparak, Turkcell bedava dakika kazanabilme hakkına sahip olabilmektedir. Turkcellbedava dakika nasıl yapılır sorusunun yanıtı, her bir bedava dakika kampanyası için farklılık göstermektedir.

Turkcell Hesabım Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell, dijital hizmetler açısından Türkiye’ nin en büyük ve en güçlü teknoloji şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor. Bu çerçevede de Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin tüm abonelik işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmeleri için “Turkcell Hesabım” isimli uygulamayı hizmete almıştır. Bu uygulamanın kullanımını yaygınlaştırmak maksadı ile de kullanıcılarına birbirinden avantajlı hediye paketler sunmaktadır. Bu çerçevede de Turkcell Hesabım uygulamasını kullanan tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri bedava dakika kazanabiliyor. Hesabım uygulaması ile Turkcell bedava dakika nasıl yapılır merak edenler, öncelikle uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir.

Google PlayStore veya AppStore mağazalarından TurkcellHesabım uygulaması cihaza indirilmelidir. Daha sonra cep telefonu numarası ve şifresi ile uygulamaya girilmelidir. Uyuglama içerisindeki menüde “Turkcell Salla Kazan” seçeneğine tıklanmalıdır. Bu şekilde her hafta pazartesi günlerinde tekrar katılım hakkı kazanılabilmektedir. Günlük, haftalık ve hatta aylık bedava Turkcell konuşma paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Turkcell bedava dakika nasıl yapılır sorusu Turkcell Salla Kazan kampanyası için bu şekildedir.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell her yönet bedava dakika kampanyası kapsamında “BİP Messenger” ile onlarca dakika hediye dakika paketi kazanılabilmektedir. Turkcell bedava dakika nasıl yapılırmerak edenler için basit yöntemlerden birisi de BİP Messenger uygulamasını kullanmaktır. Google PlayStore veya AppStore mağazalarından BİP uygulaması indirilebilir. BİP uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra anında 100  dakika bedava Turkcell konuşma paketi kazanma şansına sahip olunabilmektedir.

Turkcell Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Dakika Kampanyası

Turkcell faturasız hat abonelerinin yararlanabildikleri hafta sonları diğer Turkcell aboneleri ile yapılacak konuşmalarda 30 gün boyunca hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için sağlanması gereken tek koşul ay içerisinde faturasız hatta en az 35 TL yükleme yapılmasıdır. Bu şekilde 30 gün boyunca her cumartesi ve Pazar günleri Turkcell aboneleri ile dakika sınırı olmadan özgürce konuşma gerçekleştirebilmenin keyfini yakalayabilmek mümkün oluyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.