Bedava İnternet

  Turkcell Bedava İnternet Kazan

  Turkcell Bedava İnternet Kazan
  • Turkcell özel günlerinizde sizlerin yanında olmayı oldukça çok sevmektedir. Özel günlerinizde kendinizi özel hissetmeniz için ve sosyal medyada paylaşımlar sağlayabilmeniz için Doğum Gününüze özel 1 GB bedava internet vermektedir. Bu kampanyaya katılabilmeniz için Platinum hat sahibi olmanız gerekmektedir ve hattınızın faturalı olması gerekmektedir. Doğum gününüzde verilecek olan 1 GB sadece o gün için geçerli olup gün bitiminde paketinizden silinecektir.

  Bankalar Aracılığı İle TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan

  Bankaların telefon uygulamalarından mobil ve ya internet şubelerinden, ATM’lerden veya çağrı merkezleri aracılığı ile yapacağınız yüklemelerde ve paket satın alımlarında anında 30 gün boyunca geçerli olan 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

  Galatasaray Destek 1 GB Bedava İnternet

  Galatasaray Spor Takımının yapmış olduğu tüm maçlarında Galatasaray takımı kazandığında hattınıza 1 GB hediye internet yüklenecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bireysel prepaid sarı paket, postpain, Şampiyon paket ve Kırmızı paket müşterisi olmanız gerekmektedir. Verilecek olan 1GB bedava internet 1 gün geçerli olacaktır. Avrupa maçları kampanya kapsamına girmemektedir sadece Türkiye Süper Lig maçları kabul edilecektir.

  Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kazan Kampanyası

  Turkcell Türkiye ekonomisine destek sağlayabilmek için müşterileri için düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında hattınızda tanımla olan internet paketiniz iki katına çıkacaktır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için akıllı telefonunuzda Hesabım uygulaması bulunması ve burada bulunan Enflasyonla Mücadele kanalına kayıt olmanız gerekmektedir.

  Turkcell 4.5G Hediyesi BiP 1GB Bedava İnternet Kampanyası

  Bip uygulaması kullanmaya başladığınızda hattınıza tanımlanacak olan 1 GB Bedava İnternet paketinizi sadece BiP uygulamasında kullanabilirsiniz. Uygulama dahilinde Sesli görüşme ve Görüntülü görüşme yapabilirsiniz. BiP 1 GB Bedava İnternet kampanyasından faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri yararlanabilirler.

  İlgili Makale;

  Turkcell Hediye Havuzu 14 GB BEDAVA İnternet

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ezgi dedi ki:

   İnternet istiyorum