Bedava İnternet

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Paketi

Turkcell sizlere çok güzel bir hizmet sunuyor, bu hizmet ile birlikte sizlerde Turkcell sürpriz nokta bedava internet paketlerinden faydalanabileceksiniz. Hizmetin amacı Turkcell abonelerini sosyal hayata dahil ederek hem gezdirmek hemde kazandırmak. Bu kampanyadan sadece Turkcell Bip Aboneleri faydalanabilmekte. Kampanyaya dahil olabilmek için tek yapmanız gereken cep telefonunuzdan BİP uygulamasını indirerek Sürpriz noktaya dahil olmak. Bunun ardından Turkcell size günlük olarak belirli lokasyonlar gönderiyor.

Sizlere gönderilen bu lokasyonlara gitmeniz halinde Sürpriz noktaya geldiğinizi sistem algılayarak hattınıza bedava internet paketi tanımlıyor. Turkcell sürpriz nokta bedava internet kampanyası ile beraber bütün Turkcell kullanıcıları şartsız koşulsuz olarak gidecekleri konumların ardından bedava internet paketi kazanmaktadır. Turkcell bedava internet paketi ile birlikte daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Var Mı?

Turkcell sürpriz nokta bedava internet kampanyasından faydalanan her Turkcell kullanıcısının merak ettiği konulardan biri de Turkcell sürpriz nokta hilesinin olup olmadığıdır. Lakin sitemizde böyle hilelere yer yoktur, peki Turkcell sürpriz nokta hediye internet paketi nasıl yapılır? Kampanyaya ister faturalı ister faturasız olun tüm hatlar dahil olabiliyor. Üstelik bireysel veya kurumsal bir hatta sahip olmanızda önemsiz. Kampanya herkez için geçerlidir.

Başvuru SMS’i gerekir mi?

    • Hayır. Sadece BİP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasına katılım sağlamanız sizin için yeterli olacaktır.

Ne zaman kullanabilirim?

    • Sürpriz nokta ile size gönderilen lokasyona gittiğiniz anda internetinizi açmayın. Bu yüzden gereksiz internet ücretleri ödeyebilirsiniz. Lokasyona vardıktan birkaç dakika içerisinde size Turkcell tarafından bir bilgilendirilme mesajı gelecek. Bu mesaj geldikten sonra Turkcell Sürpriz nokta bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kalan bakiyelerimi nasıl kontrol ederim?

    • Bu konuda Turkcell’in bir kolaylığı mevcut. İster konuşma hediyesi isterseniz internet paketi hediyesi kazanmış olun gün içinde ne kadar hediyeniz kaldığını KALAN yazıp 2200’a mesaj göndererek anlık şekilde öğrenebilirsiniz.

Nasıl oynarım?

    • BİP uygulaması içinden Sürpriz Nokta’ya girerek sana en yakın hediyeyi harita üzerinden görebilirsin. Bu hediyenin yanına gittiğinde kazan butonuna basarak hediyeleri cebine indirmen çok kolay.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Hediyeler Kazanın

Turkcell bu tarz kampanlar ile sık sık gündeme geliyor. Gençlerin en çok tercih ettiği GSM Operatörü olan Turkcell sürekli olarak gençler için bu tarz kampanyalar yapmakta. Sizde Turkcell BİP indirerek kolay şekilde Sürpriz Nokta Kampanyasına katılabilir ve kazandığınız bedava internet paketlerini gönlünüzce harcayabilirsiniz. Sizlerde Turkcell sürpriz nokta hediyeleri için hemen Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell sürpriz nokta hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.